Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381752244
Waga produktu: 0,22 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: POLTEXT

Język niemiecki Poziom A1-A2. Chcesz zostać opiekunem bądź opiekunką osób starszych? Poznaj najważniejsze słownictwo, wyrażenia, konstrukcje oraz dialogi, które z pewnością przydadzą ci się w pracy.

Pragniesz zatroszczyć się o tych, którzy sami zrobić tego nie mogą - to piękne i niesamowite. Książka Język niemiecki dla opiekunów osób starszych powstała z myślą o tych, którzy każdego dnia pomagają innym, by mogli język obcy uczynić swoim dodatkowym atutem.

Początkowy rozdział zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne, które umożliwią ci budowanie prostych zdań oznajmujących i pytających w czasie teraźniejszym i przeszłym. Ich znajomość to pierwszy krok na drodze do sprawnej komunikacji. Kolejne rozdziały to zbiór najczęściej używanych słów i wyrażeń, które pozwolą ci poznać podopiecznego i jego rodzinę, a także:

- opowiedzieć o sobie,
- zapytać o samopoczucie i dolegliwości,
- zorganizować czas wolny z podopiecznym,
- umówić wizytę u lekarza czy dentysty,
- reagować na trudne sytuacje, i wiele więcej.

W książce znajdziesz również podpowiedzi, jak radzić sobie w sytuacjach, gdy występują trudności w porozumiewaniu się, czy wskazówki, jak napisać dobre CV w języku niemieckim. Wszystkie konstrukcje możesz sobie utrwalić za pomocą różnorodnych ćwiczeń znajdujących się w książce, a także zamieszczonych na końcu każdego podrozdziału sekcji Wytnij, rozwieś, zapamiętaj! z pięcioma najważniejszymi zawartymi w nim wyrażeniami. Ta książka to wszystko, co jest ci potrzebne, by bez obaw podjąć pracę w charakterze opiekuna osób starszych.

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-8175-224-4

 • Autorzy: 

  Natalia Grosz

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3

 • Rok wydania: 

  2021

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Ilość stron: 

  128

 • Format: 

  14,5 x 21

 • Poziom: 

  A1-A2

Napisz opinię
2021-06-02 09:34:03 - Tamara

Coraz więcej osób wyjeżdża do pracy do Niemiec do opieki nad osobami starszymi, ten samouczek jest bardzo fajny. Różni się od innych tym, że kładzie nacisk na komunikację i słownictwo. Polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...