Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788363685959
Waga produktu: 0.240000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: WAGROS

"Język hiszpański. Rozmawiaj na każdy temat 2" Benjamina Fernandez Morante to dwuczęściowy niepowtarzalny podręcznik do nauki mówienia po hiszpańsku.

Dzięki tej książce nauczysz się wypowiadać po hiszpańsku zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Z drugiej części dowiesz się, jak mówić o swojej szkole, życiu zawodowym, zdrowiu, podróżowaniu, świecie techniki i samochodzie, o pieniądzach, o ulubionym zwierzaku lub ogrodzie oraz o wielu innych ważnych sprawach związanych z tą tematyką.

Na bazie podanych zdań, które stanowią kwintesencję komunikacji, łatwo zbudujesz swoje własne wypowiedzi.

Zestawienie zdań w bloki sytuacyjne pozwoli Ci uczyć się w sposób bardzo efektywny.

Łatwo opanujesz uniwersalne, przydatne wyrażenia znajdujące się w logicznym kontekście. Nagrania do zaznaczonych tekstów pobierzesz gratis z Internetu.

BLOKI TEMATYCZNE
1. LA ESCUELA Y LOS STUDIOS - SZKOŁA & STUDIA
2. LA VIDA PROFESIONAL - ŻYCIE ZAWODOWE
3. LA SALUD - ZDROWIE
4. VIAJAR - PODRÓŻOWANIE
5. TODO SOMBRE EL COCHE - WSZYSTKO O SAMOCHODZIE
6. LA NATURALEZA - PRZYRODA
7. EL MUNDO DE LA TÉCNICA - ŚWIAT TECHNIKI
8. EL DINERO - O PIENIĄDZACH

PRZEDMOWA

W dobie Internetu oraz licznych możliwości podróżowania i komunikowania się z osobami z innych krajów znajomość języków obcych ma coraz większe znaczenie. Dlatego tak ważny jest wybór słów i wyrażeń, które należy opanować podczas nauki.

Każdy uczący się języka wie bardzo dobrze, że najłatwiej uczyć się słownictwa w kontekście. Dlatego nasi autorzy opracowali dla Was (i przetłumaczyli na język polski) zdania, zawierające najważniejsze słownictwo, konieczne do codziennej komunikacji.

Autorzy serii "Rozmawiaj na każdy temat" codziennie posługują się w życiu prywatnym i zawodowym językiem obcym i bardzo dobrze wiedzą, jak ważna jest poprawna komunikacja językowa.

Wybrali oni do książki zdania najczęściej stosowane w języku codziennym, w różnych życiowych sytuacjach. Zebrali też współczesne słownictwo dotyczące Internetu czy Facebooka.

By nauka była bardziej efektywna zdania zostały połączone w ciągi logiczne tworzące quasi-dialogi. Takie pozorne dialogi, z których wiele zostało nagranych w formie plików MP3, skutecznie pomagają w lepszym zapamiętywaniu słownictwa.

Nie zawsze zdanie z jednego języka da się dosłownie przetłumaczyć na inny. Ważne jest natomiast, by oznaczało to samo w obu językach. Dlatego mając zestaw takich zdań jest łatwiej się uczyć. Nie musisz już zastanawiać się, jak wyrazić różne życiowe prawdy. Masz je tu zebrane.

Nie musisz wymyślać komplementów, zastanawiać się, jak po hiszpańsku wyrazić uczucia - miłość, sympatię lub radość. Podpowiedzi znajdziesz w tej książce.

Nasz dwuczęściowy podręcznik zawiera zestaw najczęściej stosowanych pytań i różnych modelowych odpowiedzi (pozytywnych, neutralnych lub negatywnych). Obie części podręcznika zawierają słownictwo 16 najpopularniejszych tematów spotykanych na egzaminach i w codziennym życiu. Jest to po prostu repetytorium tematyczno-leksykalne w pytaniach i odpowiedziach.

Polecamy tę książkę wszystkim, którzy już mieli kontakt z językiem hiszpańskich, znają zasady pisowni i podstawy gramatyki, z nadzieją, że będzie im bardzo pomocna w nauce języka.

Ta książka to idealna lektura na wyjazd za granicę w czasie urlopu, podróż służbową, wyjazdy uczniowskie lub praktyki studenckie. Przyda się na pewno wszystkim, którzy chcieliby w miarę szybko i dobrze nauczyć się komunikacji w języku hiszpańskim.

Po prostu rozmawiajcie dzięki tej książce na każdy temat.

Tego właśnie Wam życzymy Wydawnictwo WAGROS

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  J. Benjamin Fernandez Morante

 • Rok wydania: 

  2014

 • Numer wydania: 

  1

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  176

 • Format: 

  16,8 x 21

 • Poziom: 

  A2-B2

 • ISBN: 

  978-83-63685-95-9

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...