Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788326738852
Waga produktu: 0.408 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 13.99 PLN
Wydawnictwo: Nowa Era
„Informatyka na czasie 2, zakres podstawowy” to aktualny i przyjazny dla ucznia podręcznik rozwijający umiejętności z zakresu arkusza kalkulacyjnego, baz danych oraz algorytmiki i programowania w językach C++ i Python.

Ułatwia naukę dzięki wyraźnemu wyróżnieniu istotnych treści oraz informacjom zawartym na marginesie.
Umożliwia utrwalenie wiedzy poprzez liczne ćwiczenia oraz zadania o zróżnicowanym stopniu trudności i atrakcyjnej tematyce.
Wzbudza zainteresowanie przedmiotem dzięki przywoływaniu przykładów bliskich doświadczeniu ucznia, ciekawostkom A to ciekawe oraz informacjom zawartym w ramkach Warto wiedzieć.

Publikacja zdobyła I nagrodę w Konkursie Polskiego Towarzystwa Informatycznego – Najlepsza Polska Informatyczna Książka Roku 2021.
Polecamy także