Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788389548306
Waga produktu: 0.160000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: GRANPOK

Espanol inicial parte 4. Hiszpański od podstaw dla pracujących w ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie, część 4 z płytą CD Audio

Hiszpański od podstaw dla pracujących w ogrodnictwie, w rolnictwie, w leśnictwie cz.4 to dwukolorowy ilustrowany słownik zawierający zbiór podstawowych słów z życia codziennego. Zawiera płytę CD. Nagranie w języku hiszpańskim i polskim.

Słownik zawiera około 500 podstawowych słów, które z pewnością należy znać przed wyjazdem do pracy w Hiszpanii w takich branżach jak ogrodnictwo, rolnictwo czy leśnictwo. Korzystając z tego słownika, nauka nie sprawi Państwu większej trudności.

Dzięki unikalnej kombinacji słuchania języka mówionego (CD), wizualizacji (rysunki), czytania (tekst), bardzo szybko można zapamiętać słówka. Później możecie Państwo rozszerzyć zasób słów dopisując słowa w liczbie mnogiej lub zdrobnienia.

Korzystając z tej metody, nauki wielokanałowej to znaczy angażując nie tylko zmysły, ale też uczucia, słowa kojarzą nam się natychmiast z przedmiotem. szybciej rozumiemy język mówiony, nie tłumaczymy go już na język ojczysty. Usłyszane słowo będzie kojarzyć się nam z przedmiotem, a nie z szeregiem liter. Słownictwo nagrane jest przez lektorów w ich ojczystym języku. W ten sposób gwarantujemy 100% poprawność wymowy.

Hiszpański od podstaw cz. 4 to:

- Doskonała pomoc dla pracujących w Hiszpanii w ogrodnictwie, rolnictwie czy leśnictwie
- Szybka wielozmysłowa nauka;
- Praktyczne, tematycznie dobrane słownictwo;
- Każde słowo jest zilustrowane;
- Czerwony druk pobudza i przykuwa uwagę;
- Pomocna wymowa w języku hiszpańskim i polskim,

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  83-89548-30-5

 • Autorzy: 

  Teresa Jaskólska Schothuis

 • Dodatkowe nośniki danych: 

  Płyta CD

 • Ilość nośników: 

  1

 • Rok wydania: 

  2007

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  79

 • Format: 

  20,5 x 14,7

Polecamy także