Wczytuję dane...
Kod EAN: 5907806965319
Waga produktu: 0.200000 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Marksoft

Nihao!, czyli chińskie Dzień dobry!, to multimedialny, interaktywny kurs komputerowy przeznaczony do nauki poprawnego mówienia i pisania w języku chińskim. Kurs Nihao! to program opracowany specjalnie dla polskiego odbiorcy, który szczegółowo i możliwie prosto omawia punkt po punkcie poszczególne zagadnienia związane z nauką języka chińskiego – mówienie, rozumienie ze słuchu, słownictwo oraz gramatykę. Z programem Nihao! nauka pozornie niemal niemożliwego do poznania języka chińskiego będzie prostsza i znacznie przyjemniejsza. Kurs Nihao! składa się z dwóch części uczących najbardziej popularnej, powszechnej w Chinach odmiany języka chińskiego – języka mandaryńskiego.

Pierwsza część kursu przeznaczona jest dla osób zupełnie początkujących, które wcześniej nie miały żadnej styczności z językiem chińskim. Część ta koncentruje się na podstawowych zagadnieniach, dzięki którym poznasz podstawy fonetyki, a także nauczysz się wszystkich nagłosów i wygłosów, poznasz różnicę między głoskami przydechowymi i bezprzydechowymi oraz zapoznasz się z tonami używanymi w języku chińskim. Ponadto część pierwsza Nihao! zapozna Ciebie z systemem transliteracji PINYIN, a także poznasz podstawowe słownictwo i zwroty języka chińskiego. Po przerobieniu materiału będziesz w stanie samodzielnie budować proste zdania i wypowiedzi.

Druga część kursu przeznaczona jest dla osób początkujących, które jednak znają już podstawy języka chińskiego (na przykład przerobiły materiał z pierwszej części kursu). W tej części wzbogacisz swój zasób słownictwa języka chińskiego o kolejne wyrazy, a także zapoznasz się z nowymi zwrotami i wyrażeniami. Dzięki zestawowi różnorodnych ćwiczeń nauczysz się podstawowych struktur gramatycznych i składni zdań. Po przerobieniu tej części kursu powinieneś być już w stanie czytać proste teksty chińskie, a także rozmawiać w języku chińskim na poziomie podstawowym.

Obie części kursu zawierają po 10 lekcji, z których każda zapewnia około 100 godzin aktywnej nauki.

Każda część kursu zawiera po trzy lekcje powtórkowe, dzięki którym w systematyczny sposób możesz powtarzać poznane wyrazy i zwroty.

Czytanki, dialogi, zdania i wyrazy zostały nagrane przez zespół profesjonalnych chińskich lektorów.

Kurs Nihao! to nie tylko suchy materiał dydaktyczny; w każdej lekcji odnajdziesz również ciekawe informacje na temat Chin i ich egzotycznej kultury.

Program został wyposażony w moduł statystyki, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić postępy w nauce, a także wracać do materiału, którego opanowanie stanowiło dla Ciebie największy problem.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu zapewnia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego uruchomienia.

Nihao! sprawi, że spełnisz swoje marzenia i nauczysz się języka chińskiego.

Kurs zapewnia 200 godzin nauki.

Minimalne wymagania systemowe:

- Windows™ 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
- Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz
- Pamięć RAM 64 MB
- Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą
- CD-ROM
- Karta dźwiękowa
- 180 MB wolnego miejsca na dysku
- MS Internet Explorer™ 6.0 lub nowszy
- MS Media Player™ 9.0 lub nowszy

Szczegóły gry

 • Poziom: 

  A1, A2

 • Autorzy: 

  opracowanie zbiorowe

 • Rok wydania: 

  2009

 • Rodzaj opakowania: 

  DVD BOX

 • Wymiary: 

  13,5 x 19

 • Zawartość opakowania: 

  CD-ROM