Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788365419576
Waga produktu: 0.150000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Dygresje

Autorka zastosowała metodę mapy myśli (Mind Mapping) – szczególny rodzaj notowania, który zwiększa efektywność pracy i zapamiętywania dzięki wykorzystaniu współpracy obu półkul mózgowych. Poprzez użycie prostych słów, rysunków, symboli, kolorów czy obrazów uaktywnia się wyobraźnia i skojarzenia, pozwalając lepiej i szybciej uporządkować i zapamiętać informacje. Z metody tej korzystają uczniowie i studenci, dziennikarze, naukowcy czy biznesmeni.

W Gramatyce francuskiej inaczej materiał zaprezentowano graficznie w formie „kolorowej notatki” zbudowanej ze słów-kluczy. Zagadnienia przedstawione są obrazowo i zwięźle, dzięki czemu proces nauki nie jest monotonny. Każdy temat opracowano na zasadzie schematu: definicja – reguła tworzenia - zastosowanie. Dla ułatwienia na końcu zamieszczono francusko-polski słowniczek użytych ważniejszych terminów.

Książka zawiera kwintesencję reguł gramatycznych przedstawionych w licznych podręcznikach do nauki języka francuskiego. Przeznaczona jest dla każdego, kto chce się nauczyć języka francuskiego, a w szczególności dla uczniów szkół średnich oraz uczących się języka na kursach językowych.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Teresa Zaporowska-Charbonel

 • Rok wydania: 

  2017

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  55

 • Format: 

  12,0 x 11,5

 • ISBN: 

  978-83-65419-57-6Teresa Zaporowska-Charbonel