Wczytuję dane...
Kod EAN: 7392601414007
Waga produktu: 0.735 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: tactic
RING TOSS Family certyfikat FSC - drewno sosnowe.
Prosta gra, którą można zabrać na plażę lub wykorzystać jako trening rzucania. Aby zagrać, rzucasz pierścieniami wykonanymi z liny i starasz się, aby wylądowały wokół kołków. Punkty zdobywa się w oparciu o liczby zaznaczone obok kołka na drewnianej podstawie.
Zawartość:
Podstawa dwuczęściowa: 42×4,5×2 cm (2 sztuki)
Docelowy kołek: 19x O2 cm (5 sztuk)
Pierścień : 15×1 cm
Waga zestawu: 0,75kg
Ta gra Ring toss jest wykonana z drewna certyfikowanego przez FSC® (FSC C171450). Wybierając produkty z etykietą FSC, pomagasz dbać o światowe lasy.

Szwedzka firma Bex Sport to producent gier na świeżym powietrzu i w domu Sercem firmy Bex Sport jest nasza pasja do oferowania produktów, które dają radość. Radość zarówno młodszym, jak i starszym, wśród rodziny i przyjaciół. Uwielbiamy wymyślać i produkować gry, którymi można się cieszyć zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Proste zasady, które pozwalają szybko rozpocząć grę, a w razie potrzeby dostosować zasady tak, aby każdy mógł się nimi cieszyć. Zespół ds. zakupów w firmie Bex Sport nieustannie dąży do zapewnienia najlepszej jakości i wzornictwa w atrakcyjnym opakowaniu. W 2022 roku szwedzka firma Bex Sport połączyła się z firmą Tactic

Szczegóły produktu

  • Rok wydania: 

    2024

  • Objętość: 

    0

  • Tematyka: 

    Sport turystyka

Polecamy także