Wczytuję dane...
Kod EAN: 5904624771375
Waga produktu: 0.032 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: ei system
Eduterapeutica Lux Niepełnosprawność intelektualna i ASD 10-15 lat
Ćwiczenia interaktywne wraz z kartami do nauki samodzielności stanowiące wsparcie dla terapeutów, nauczycieli, opiekunów i rodziców w kształtowaniu podstawowych umiejętności dzieci i nastolatków z niepełnosprawnością intelektualną i ASD. Materiały zawarte w programie zostały oparte na podstawie programowej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym w szkole podstawowej i mają na celu budowanie samodzielności w typowych sytuacjach w domu, szkole, sklepie, kinie, czy komunikacji miejskiej. Ćwiczenia zostały tak skonstruowane, aby poprzez zabawę motywować dzieci oraz nastolatków i krok po kroku prowadzić je do kształtowania nowych umiejętności społecznych.

Program zawiera materiały ćwiczeniowe z następujących obszarów:
dom,
szkoła,
sklep,
restauracja i kawiarnia,
kino,
basen,
urząd,
transport,
przychodnia,
apteka,
stomatolog,
fryzjer,
biblioteka,
bezpieczeństwo.
Zawartość programu:
ponad 150 różnego typu rozbudowanych multimedialnych ćwiczeń animacyjnych, obejmujący szeroki zakres miejsc i sytuacji, z jakimi mogą spotkać się osoby w spektrum autyzmu i z niepełnosprawnością intelektualną (np. kino, apteka, przychodnia, urząd, bezpieczeństwo),
dodatkowo 80 bogato ilustrowanych, w formacie A4, kart pracy do samodzielnego wydruku, będących uzupełnieniem multimedialnych ćwiczeń animacyjnych.

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Stanisławska Marta, Świeżak Klarysa

 • Rok wydania: 

  2023

 • Objętość: 

  0

 • Oprawa: 

  Kartonowa

 • Format: 

  11.0x14.0cm

 • Nośnik główny: 

  Pendrive

 • Tematyka: 

  Edukacja

Polecamy także