Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788363556105
Waga produktu: 0.700000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna

Najlepsza pozycja na rynku poruszająca zagadnienia prawidłowego żywienia, które powinien znać każdy kto biega, czy to amatorsko czy zawodowo.

Nadszedł dzień startu, do którego przygotowywałeś się miesiącami. Jednak w którymś momencie na trasie wyścigu coś idzie nie tak.

Czy to niski poziom energii, czy skurcze, senność czy inny problem fizyczny – istnieje duże prawdopodobieństwo, że u jego źródeł leży nieprawidłowe odżywianie.

Dieta triatlonisty to książka która pomoże ci naprawić ten problem, prowadząc cię od pierwszego dnia treningów aż do linii mety i sprawi, że twoje ciało wespnie się na szczyt swoich możliwości atletycznych.

Tom Holland i dietetyk sportowy Amy Godson omawiają najważniejsze zagadnienia związane z występem w wyścigu i decyzje żywieniowe wspomagające twoją rutynę treningową, jak również odżywianie regeneracyjne.

Jakiej diety potrzebujesz?
Jakie są zalety diety bezmięsnej i diety Paleo?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na łamach tej książki.

Zarówno profesjonalni, jak i amatorscy triatloniści potrzebują napisanego w przystępny sposób przewodnika po odżywianiu i fachowej porady, która będzie łatwa do wdrożenia.

Przygotuj się, by wnieść twój występ w triatlonie na nowy, zdrowszy i wyższy poziom.

Tom Holland jest uznanym ekspertem w dziedzinie fitnessu i autorem książek Przygotowanie do maratonu oraz Przygotowanie do Triatlonu. Ukończył 15 triatlonów Ironman na całym świecie.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Tom Holland, Amy Goodson

 • Rok wydania: 

  2014

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  188

 • Format: 

  25 x 20,5

 • ISBN: 

  978-83-63556-10-5