Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788392274070
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Bingo Books

CINDERELLA to 16-stronicowa książeczka, w formacie A5 w języku angielskim, której poznajemy Kopciuszka (tytułowa Cinderella) pod postacią uroczej ‘hipopotamki’. Dzięki tej książce dzieci poznają wybrane przymiotniki opisujące cechy osób oraz nazwy kilku czynności.

Książka zawiera zwroty przydatne w codziennej komunikacji. Na przedostatniej stronie książki dzieci mają wykonać swój projekt związany z zastosowaniem poznanych przymiotników.

Lektura służy do ćwiczeń w nauce czytania po angielsku metodą globalną. Duży, wyraźny druk oraz obrazki do kolorowania zachęcają dzieci nie tylko do czytania, ale również do działań twórczych i artystycznych. Angielski tekst podzielony jest na zwroty i wyrażenia ujęte w klamerki, opatrzone tłumaczeniem, dzięki czemu dziecko rozumie czytany tekst i z łatwością zapamiętuje nowe zwroty i wyrażenia. Książce towarzyszy multimedialny film zawierający poprawne wzorce wymowy! Przejdź do zakładki filmy i obejrzyj firm.

Uwieńczeniem wysiłku dziecka jest przeczytanie tej lektury komuś z domowników. Dziecko zapisuje na stronie SUKCESU (ostatnia strona książeczki) komu przeczytało tę książkę na głos. Książeczki z serii BINGO BOY READS WITH KIDS mogą być również wykorzystywane przez szkoły do organizowania konkursu płynnego czytania po angielsku!

Seria książeczek BINGO BOY READS WITH KIDS (21 tytułów) zachęca do promowania czytelnictwa w języku angielskim wśród dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej wskazując na płynące z tego korzyści: rozwój słownictwa i swobody mówienia, nauka skupienia i koncentracji, nauka logicznego myślenia, kształtowanie nawyku czytania i zdobywania wiedzy.

Filmy multimedialne z historyjkami zawartymi w książeczkach z serii BINGO BOY READS WITH KIDS znajdziecie w programie HAPPY WORDS (licencja domowa) oraz HAPPY WORDS (licencja dla szkół i przedszkoli). Na tylnej okładce każdej książeczki zamieszczony jest kod QR umożliwiający odtworzenie historyjki z tej książeczki w formie multimedialnej w dowolnym czasie - gwarantuje to dostęp do idealnego wzorca wymowy!

Przy zakupie minimum 50 egz. książeczek z serii BINGO BOY READS WITH KIDS oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe.

Jeśli chcesz ze swoją szkołą lub przedszkolem przystąpić do projektu czytelniczego BINGO BOY READS WITH KIDS napisz do nas.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Anna Wieczorek

 • Rok wydania: 

  2020

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  16

 • Format: 

  15 x 21

 • Klasa: 

  0-3

 • Grupa wiekowa: 

  5-10 lat

 • Język publikacji: 

  angielski/polski

 • ISBN: 

  978-83-922740-7-0

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...