Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788375942064
Waga produktu: 0.368 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 14.99 PLN
Wydawnictwo: pazdro
Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę chemii w zakresie podstawowym w 4-letnich liceach i 5-letnich technikach. Jest on zgodny z podstawą programową MEN, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.



W tej części omówiono m.in.: węglowodory, alkohole, fenole, aldehydy i ketony, kwasy karboksylowe, estry, tłuszcze, cukry, chemię na co dzień oraz wpływ chemii na środowisko.



Podręcznik składa się z dziewięciu rozdziałów, które podzielono na paragrafy odpowiadające poszczególnym tematom lekcji. Każdy rozdział zamyka dwustronicowy sprawdzian, który pozwoli uczniom samodzielnie zweryfikować i ocenić nabytą wiedzę i umiejętności.



Na końcu książki zamieszczamy: skorowidz, odpowiedzi do zadań rachunkowych, odpowiedzi do sprawdzianów oraz zbiór zadań, skorelowany z omówionymi treściami.
Polecamy także