Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029612
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

CACHU w Hiszpanii. Ebook audio na platformie edukacyjnej dzwonek.pl. Bajka hiszpańsko-polska dla dzieci 5-7 lat, polsko- i hiszpańskojęzycznych. 

Seria "Przygody Cachu" to dwujęzyczna, polsko-hiszpańska seria opowiadań o zabawnym czerwonym kosmicie i jego przygodach, dla dzieci w wieku 5-7 lat, polsko- i hiszpańskojęzycznych, nagraniami lektorskimi w obu językach i pytaniami typu prawda/fałsz na końcu ebooka.

Nauka języka hiszpańskiego z sympatycznym Cachu, który jada tylko książki, pije tylko oliwę z oliwek, ma wiele niesamowitych umiejętności, a do tego jest niewidzialny dla dorosłych… to naprawdę świetna zabawa!

Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi, w tym m.in. z:

- aktywnym spisem treści,
- wygodną nawigacją,
- możliwością nanoszenia notatek,
- funkcją wykonywania wydruków,
- możliwością korzystania w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.


Platforma dzwonek.pl umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

Kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl ważny jest przez 1825 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029612

 • Autorzy: 

  Magdalena Zalewska

 • Liczba stron: 

  32

 • Rok wydania: 

  2021

 • Format pliku: 

  interaktywny ebook z nagraniami na platformie edukacyjnej dzwonek.pl