Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381654944
Waga produktu: 0.265 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: klett polska
"Aula Nueva 3. Podręcznik ucznia" adresowany jest do uczniów 3. klasy liceum bądź technikum. Nowa wersja z dodatkowymi ćwiczeniami i objaśnieniami gramatycznymi.

"Aula Nueva 3. Podręcznik ucznia" to trzecia część jednej z najpopularniejszych serii podręczników do nauki języka hiszpańskiego. Kurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych po ostatniej reformie edukacji, a więc dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Składa się z czterech tomów: z podręczników i skorelowanych z nimi zeszytów ćwiczeń.

Poniżej prezentujemy nowe wydanie tego znakomitego podręcznika. Poszerzone w nim zostały zarówno treści gramatyczne, jak i słownictwo. Atrakcyjna, nowoczesna szata graficzna bardzo ułatwia naukę. Najważniejsze zagadnienia zostały wyraźnie wyodrębnione i bardzo łatwo można je odszukać. Podręcznik ma służyć przede wszystkim praktyczną pomocą, a ćwiczenia opracowane zostały w taki sposób, żeby utrwalać i porządkować nabywaną wiedzę i umiejętności językowe.

Tym, co wyróżnia "Aula Nueva" spośród innych kursów języka hiszpańskiego, jest nastawienie na rzeczywistą komunikację. Podręczniki dostosowane zostały do oczekiwań polskich uczniów. Zawierają treści, które z miejsca potrafią zainteresować. Ukazują przy tym słownictwo i formy gramatyczne w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych.

W niniejszym podręczniku podobnie jak w pozostałych częściach kursu znajdziemy pięć rozdziałów dydaktycznych. Wszystkie zagadnienia zostały objaśnione komentarzem słownym, a także za pomocą obrazków i rysunków. Każdy rozdział zawiera pięć stron poświęconych strukturom gramatycznym wraz z ćwiczeniami. Nowością są dwie żółte strony w każdym rozdziale. Znajdziemy na nich komentarze gramatyczne w języku polskim.

Uzupełnieniem podręcznika jest słowniczek polsko-hiszpański, a także liczne materiały dodatkowe. Należą do nich filmy o interesującej z punktu widzenia młodego człowieka treści oraz miniseriale. Mają one na celu oswoić ucznia z naturalnym brzmieniem i dynamiką języka hiszpańskiego.

Szczegóły produktu

 • Rok wydania: 

  2023

 • Objętość: 

  112

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  22.0x27.0cm

 • Tematyka: 

  Podręczniki szkolne

 • ISBN: 

  9788381654944

Polecamy także