Wczytuję dane...
Kod EAN: 8595125340015
Waga produktu: 1.100000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: LINGEA

Zestaw Happy Hoppy – program edukacyjny stworzony z myślą o najmłodszych – pozwala opanować angielski w naturalnym rytmie, poprzez zabawę. To propozycja zarówno dla nauczycieli z przedszkoli i szkół podstawowych, jak i rodziców, którzy chcą, żeby dzieci uczyły się języka w domu, w swoim własnym tempie.

Dzięki prostym piosenkom i audiosłowniczkowi, maluchy zapoznają się ze słownictwem z dwunastu kręgów tematycznych. Płycie towarzyszy książka z wesołymi ilustracjami i zapisem fonetycznym poszczególnych wyrazów.

Dzieci mogą ponadto ćwiczyć nowo przyswojone słówka, wypełniając arkusze edukacyjne i grając w memory - a wreszcie z dumą wykorzystać swoją znajomość angielskiego podczas wspólnej zabawy z wykorzystaniem dwóch gier planszowych.

Zależy nam, żeby kontakt z językiem obcym kojarzył się przede wszystkim z przyjemnością i dobrą rozrywką. Angielski dla dzieci - nauka przez zabawę!

Zestaw Happy Hoppy zawiera:

 • płytę audio z 18 piosenkami
 • teksty piosenek
 • słownik obrazkowy
 • obustronną grę planszową
 • grę memory
 • ćwiczenia

Piosenki na CD

Najważniejszym elementem naszego zestawu do nauki języka angielskiego są piosenki. Dzieciństwo to okres, kiedy ludzki umysł jest wyjątkowo chłonny, a piosenki, wierszyki i rymowanki, których się wtedy uczymy, często zostają nam w pamięci na całe życie.

Osłuchując się wielokrotnie z językiem opakowanym w formę prostych melodii, dzieci łatwo zapamiętują podstawowe słowa i zwroty. Wykorzystanie piosenek w procesie nauki jest zarazem odpowiedzią na naturalną w tym wieku potrzebę łączenia wypowiedzi z ruchem. Większość materiału została nagrana przy udziale native speakera, więc dzieci usłyszą poprawną wymowę już przy pierwszym kontakcie z angielskim.

Arkusze edukacyjne

Zestaw Happy Hoppy zawiera także 40 arkuszy edukacyjnych, które umożliwią dzieciom powtórzenie przyswojonego słownictwa w atrakcyjnej formie – poprzez kolorowanie, liczenie, łączenie przedmiotów w pary czy rozwiązywanie łamigłówek. Praca z arkuszami nie tylko pozwala utrwalić materiał, ale także rozwija myślenie i kreatywność. Każdy arkusz można bez trudu powielić, dzięki czemu nauczyciel może go wykorzystać wielokrotnie – np. do nauki nowego materiału, a następnie sprawdzenia wiadomości.

Memory

Doskonałym uzupełnieniem zestawu Happy Hoppy jest polsko-angielskie memory. Ta uwielbiana przez dzieci gra rozwija pamięć i umiejętność logicznego myślenia. Parę tworzą dwie kolorowe karty z identycznymi obrazkami. Pod jednym z nich znajduje się podpis w języku polskim, pod drugim – wyrażenie angielskie wraz z zapisem fonetycznym. Barwne, sugestywne obrazki skutecznie przykuwają uwagę maluchów.

Gry planszowe

Nieodłączną częścią dzieciństwa są gry, które pozwalają zdobywać nowe umiejętności i wiadomości w przystępnej, interaktywnej formie. Taka zabawa rozwija nie tylko inteligencję, ale również cierpliwość, wytrwałość i pamięć. Zestaw edukacyjnych planszówek Happy Hoppy daje możliwość kreatywnego spędzenia czasu z najmłodszymi. Im więcej czynności dzieci wykonują po angielsku, tym szybciej i efektywniej uczą się języka.

Zestaw zawiera między innymi grę towarzyską Happy Hoppy: Let's go shopping + Friends!

Teksty piosenek, słowniczek

Atrakcyjne, starannie dobrane teksty piosenek pozwolą bez trudu opanować pierwsze angielskie słówka i zwroty. 18 piosenek zamieszczonych na płycie CD zawiera ponad 100 wyrazów z zakresu podstawowej leksyki. Ich zapamiętanie ułatwią wesołe ilustracje. Nagrane na płytach słownictwo obejmuje 12 tematów dostosowanych do możliwości dzieci, które do tej pory nie miały kontaktu z angielskim. W dołączonym do nich małym śpiewniku dzieci znajdą ilustracje, teksty wszystkich piosenek oraz zapis fonetyczny poszczególnych wyrazów.

LISTA PIOSENEK

01. Hello Song
02. Colours
03. Colours Song
04. Farm Animals
05. On the Farm
06. Toys
07. Toys Song
08. What is It?
09. Christmas
10. Christmas Song
11. Wild Animals
12. At the Zoo
13. In the Jungle
14. Numbers
15. How many?
16. In the Sea
17. Sea Song
18. Food
19. Food Song
20. Hungry Caterpillar
21. Fruit and Vegetables
22. In the Garden
23. Fruit and Vegetables Song
24. At home
25. Little Dog
26. The Weather
27. The Weather Song
28. Adjectives
29. Be Happy!
30. Goodbye Song

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  8595125340015

 • Autorzy: 

  opracowanie zbiorowe

 • Dodatki: 

  CD z piosenkami, gry planszowe, karty do gry, karty pracy

 • Rok wydania: 

  2014

 • Rodzaj oprawy: 

  kartonowe pudełko

 • Format: 

  22 x 35 x 5

 • Grupa wiekowa: 

  3-9 lat

Polecamy także