Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367447676
Waga produktu: 0.54 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: edra urban & partner
Pomimo nieustannie rosnącej wiedzy na temat sposobów zapobiegania i leczenia cukrzycy oraz jej powikłań, kontroli glikemii, a także coraz większej świadomości roli, jaką zdrowe odżywianie odgrywa w unikaniu tej choroby, częstość jej występowania w starzejącej się populacji wzrasta na całym świecie. U 20?25% spośród tych pacjentów rozwiną się zmiany owrzodzeniowe, określane jako stopa cukrzycowa.
Powikłanie to ma duży wpływ na pacjentów z cukrzycą w zakresie ograniczeń czynnościowych, uczestnictwa w życiu społecznym i ogólnie pojętej jakości życia. Bezpośrednie i pośrednie koszty opieki zdrowotnej związane z leczeniem stopy cukrzycowej, hospitalizacją, amputacjami, a także rehabilitacją i długotrwałą niepełnosprawnością przysparzają znacznych obciążeń społecznych i finansowych.
W publikacji Stopa cukrzycowa z serii Foot and Ankle Clinics of North America zawarto przegląd najnowszych informacji, dotyczących diagnostyki oraz nieoperacyjnego i operacyjnego leczenia powikłań stopy cukrzycowej z perspektywy ostatnich dwudziestu lat, pragnąc pomóc lekarzom dalej rozwijać (interdyscyplinarne) metody leczenia nieoperacyjnego i poprawiać wskaźniki powodzenia zabiegów operacyjnych.

Szczegóły produktu

 • Rok wydania: 

  2023

 • Objętość: 

  192

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Format: 

  16.5x23.5cm

 • Tematyka: 

  Medycyna

 • ISBN: 

  9788367447676

Polecamy także