Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381324441
Waga produktu: 1.100 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: zwierciadło
Radość i satysfakcja z życia seksualnego. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak!
Katarzyna Miller, znana i lubiana psychoterapeutka, w rozmowach z dziennikarką Beatą Pawłowicz porusza wiele tematów związanych z intymną sferą życia człowieka, która mimo, że stanowi coraz mniejsze tabu, nadal zbyt często postrzegana jest poprzez pryzmat niszczących ją stereotypów.
Tymczasem seks przynosi radość, energię i spełnienie, sprawia, że się rozwijamy. Nabieramy wiary w siebie i chęci do życia. Intymne słownictwo, czułość w seksie, brak i nadmiar libido, masturbacja, seksmanipulacje, erotyczne gadżety, pornografia, wirtualny seks to tylko kilka spośród wątków poruszonych w tych niezwykle ciekawych i inspirujących rozmowach. Seksownik daje możliwość innego, pozbawionego zahamować spojrzenia na ludzką seksualność, a przez to – szansę na zrozumienie siebie, swoich pragnień i osiągnięcie prawdziwej radości oraz satysfakcji z udanego życia seksualnego.
Nowe rozszerzone wydanie bestsellerowego poradnika, a w nim więcej ciekawych tematów.
Katarzyna Miller Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Filozofka, poetka i piosenkarka. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi faceta, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło). Beata Pawłowicz Dziennikarka, pisarka, poetka. Autorka i współautorka książek, m.in. Dekalog szczęścia, Życie w micie, Niezwykły rodzic (Wydawnictwo Zwierciadło).

Szczegóły produktu

 • ISBN: 

  9788381324441

 • Autor: 

  Miller Katarzyna, Pawłowicz Beata

 • Rok wydania: 

  2023

 • Wydanie: 

  2

 • Objętość: 

  416

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  14.8x21.0cm

 • Tematyka: 

  Psychologia

Polecamy także