Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788376492131
Waga produktu: 0.438 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: kos
W książce, którą trzymasz w ręku autor stara się odpowiedzieć na kilka pytań, które od tysięcy lat zaprzątają najwybitniejsze umysły zarówno naukowców jak i zwykłych ludzi:

Kto i dlaczego zbudował Wielką Piramidę w Gizie i wiele innych piramid na świecie?
Czy budowniczowie Wielkiej Piramidy rzeczywiście stworzyli ją jako ochronę przed kolejnym przebiegunowaniem i katastrofami, które co kilkanaście tysięcy lat nawiedzają Ziemię?
Czy „sarkofag” w Komnacie Króla był stworzony jako miejsce dla Arki Przymierza i czy Biblia myli się twierdząc, że to Mojżesz ją zbudował?
Czy Arka Przymierza powinna tam powrócić, gdyż jej przeznaczeniem jest aktywacja energii Wielkiej Piramidy oraz innych piramid znajdujących się na naszej planecie?
Czy wykonane w Polsce w 2011 roku dwa złote pręty z napisem „NIE TYLKO CHLEBEM CZŁOWIEK ŻYJE” po polsku i hebrajsku są „kluczami” do aktywacji energii Arki Przymierza?
Czy przejście Planety Ziemia oraz jej mieszkańców do Piątego Wymiaru rozpoczęło się teraz, w latach 20-tych XXI wieku?
Jak może wyglądać nasze codzienne życie w wibracjach Piątego Wymiaru?Działy „Przeszłość” i „Teraźniejszość” oparte są na faktach i autentycznych przeżyciach grupy ludzi, którzy dzięki niekonwencjonalnym źródłom informacji stworzyli Projekt ujawniania wiedzy starożytnej i współczesnej w celu zmiany dominującego obecnie paradygmatu zarówno w polityce jak i gospodarce związanego z negatywną energią oraz wszechwładzą pieniądza. Ostatnim krokiem jest „przebudzenie” energii Wielkiej Piramidy.

Dział „Przyszłość” jest wizją autora dotyczącą naszego codziennego życia w wibracjach Piątego Wymiaru.

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Wójcikiewicz Andrzej

 • Rok wydania: 

  2020

 • Objętość: 

  350

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  14.5x20.5cm

 • Tematyka: 

  Popularnonaukowa

 • ISBN: 

  9788376492131

Polecamy także