Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788365636102
Waga produktu: 0.692000 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna

Komplet książek do nauki języka niderlandzkiego: Rozmówki niderlandzkie, Gramatyka języka niderlandzkiego z ćwiczeniami, Mówimy po niderlandzku.

1) Mówimy po niderlandzku to podręcznik przeznaczony zarówno do nauki samodzielnej, jak i pod kierunkiem lektora. Zawiera dialogi i teksty przybliżające kraje niderlandzkojęzyczne, objaśnienia wyrazów i zwrotów, wyczerpujące omówienie zagadnień gramatycznych z przykładami i ćwiczeniami, klucz do ćwiczeń, spis czasowników nieregularnych, indeks zagadnień gramatycznych, słownik niderlandzko-polski. Opanowanie materiału umożliwia porozumiewanie się w podstawowych sytuacjach życia codziennego oraz czytanie prasy i prostych tekstów literackich. CD jest w formacie MP3.

2) Gramatyka języka niderlandzkiego z ćwiczeniami. Popularne omówienie zagadnień gramatycznych współczesnego języka niderlandzkiego ze szczególnym uwzględnieniem tego, co może stanowić trudność dla polskiego odbiorcy. Ćwiczenia. Klucz do ćwiczeń. 

3) Rozmówki niderlandzkie przeznaczone są dla Polaków wyjeżdżających do Holandii i Belgii w celach turystycznych, prywatnych, a nawet służbowych. Ułożone są tematycznie, zawierają wzory podstawowych pytają, odpowiedzi, zwrotów i wyrażeń oraz nieco uzupełniającego słownictwa wiążącego się z danym tematem. Zdania zbudowane są bardzo prosto, a prawidłowe odczytanie tekstu ułatwi uproszczona transkrypcja fonetyczna, stosowana tu bez nadmiernego formalizmu. Przejrzysty układ tematyczny pozwoli na szybkie odnalezienie poszukiwanych słów, zwrotów i wyrażeń.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Alina Wójcik, Mikołaj Turek, Lisetta Stembor, Stanisław Prędota

 • Dodatkowe nośniki danych: 

  Płyta CD

 • Ilość nośników: 

  1

 • Rok wydania: 

  2016

 • Rodzaj oprawy: 

  pakiet w zafoliowanym opakowaniu

 • Ilość stron: 

  159 + 194 + 272

 • ISBN: 

  978-83-65636-10-2

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...