Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788374616386
Waga produktu: 0.36 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: operon
Zeszyt ćwiczeń z serii Ortograffiti. Czytam, rozumiem, piszę – wyrazy z „ch”, „h”. Poziom I został przygotowany dla uczniów klasy 4 i 5 szkoły podstawowej oraz ich nauczycieli i rodziców. Głównym celem serii jest doskonalenie uważności ortograficznej u uczniów, szczególnie tych, u których zdiagnozowano specyficzne trudności w nauce czytania i pisania (dysleksja rozwojowa).

Zadania, które systematycznie wykonuje uczeń, pozwalają na doskonalenie funkcji wzrokowych i słuchowo-językowych, poprawiają koncentrację uwagi, pamięć oraz orientację w kierunkach. Wykonywanie ćwiczeń z zeszytu ORTOGRAFFITI wpływają też pozytywnie na umiejętność logicznego myślenia i technikę czytania. Polecenia i zadania stawiane przed dzieckiem wyrabiają w nim nawyk poprawnego wypowiadania się, a co za tym idzie ‒ wpływają na jakość prac pisemnych. Treści zadań zostały skorelowane z podstawą programową z zakresu języka polskiego oraz innych przedmiotów (matematyki, historii, przyrody).

Zeszyt ćwiczeń dla dzieci, również dla dyslektyków, jest poświęcony przypomnieniu i utrwaleniu zasad pisowni wyrazów z „ch”, „h”. Przez jeden tydzień uczeń powinien opracować 1 z 11 bloków. Zalecana jest kontynuacja ćwiczeń poprzez realizację zadań z Zeszytu ćwiczeń z serii Ortograffiti. Czytam, rozumiem, piszę – wyrazy z „ch”, „h”. Poziom II.

Materiały zawarte w zeszycie zostały skonsultowanie z prof. dr hab. Martą Bogdanowicz.

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Chwastniewska Danuta

 • Rok wydania: 

  2020

 • Objętość: 

  120

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  20.5x30.0cm

 • Tematyka: 

  Podręczniki szkolne

 • ISBN: 

  9788374616386

Polecamy także