-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.EMPIS
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pierwsza w Polsce próba opracowania kilkunastu prób klinicznych.
Pierwsza wersja podręcznika ukazała się w 2006 roku. Obecnie przygotowany podręcznik zawiera dokładny opis poszczególnych zadań, tak by mogły być wielokrotnie powtarzane w taki sami sposób.
Przygotowano również ocenę poszczególnych prób i całej klinicznej obserwacji w punktach.
Do podręcznika został również dostosowany odpowiedni arkusz obserwacji klinicznej, na którym dokonujemy oceny każdego z zadań. (wraz z podręcznikiem 1 egz. arkuszu)
Podręcznik zawiera krótkie wprowadzenie w problematykę teorii integracji sensorycznej, opis materiałów lub przyrządów potrzebnych do badania, opis procedury badania dla każdego zadania, wskazówek do oceny i ocenę każdego zadania.
W podręczniku autor zawarł również kierunki interpretacji wyników badań w poszczególnych punktach.
Autorem książki jest Zbigniew Przyrowski - psycholog kliniczny, ukończył UKSW w Warszawie, pracuje zawodowo z różnymi grupami dzieci już od lat 80tych, od 1994r terapeuta integracji sensorycznej, od 1998 r. nauczyciel (instruktor) terapii integracji sensroczynej, autor wielu publikacji, twórca kilku metod diagnostycznych, prekursor metody integracji sensorycznej w Polsce. Założyciel pierwszego w Polsce gabinetu terapii integracji sensorycznej (obecnie nosi nazwę SENSUM MOBILE). Założyciel i redaktor naczelny "Integracji Sensorycznej". Pierwszego fachowego pisma o integracji sensorycznej w Polsce, istniejącego od 2000 roku. Współtwórca pierwszych w Polsce programów szkolenia terapeutów integracji sensorycznej. Członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów NDT-SI. Członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorczynej. Pierwszy prezes PSTIS. Uczestnik wielu konferencji naukowych. Opracował i opublikował pierwszy w Polsce kwestionariusz sensoryczny, a także pierwszą w Polsce standaryzowaną kliniczną obserwację ryzyka zaburzeń integracji sensorycznej.