Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788360896488
Waga produktu: 0.420 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: GRANPOK

Niderlandzki drugi krok to kontynuacja podręcznika dla początkujących Niderlandzki krok po kroku. Jest to podręcznik dla lekko zaawansowanych; tematy lekcji nawiązują do życia i pracy w Holandii; dużo ćwiczeń z kluczem dla osób uczących się samodzielnie jak i dla osób uczących się pod kierunkiem nauczyciela; zawiera nagrania MP3 do pobrania i darmowy dostęp do interaktywnej e-platformy.

Książka opracowana z myślą o osobach chcących osiągnąć poziom A2-B1 języka niderlandzkiego:

- dla średniozaawansowanych
- ponad 190 ćwiczeń z kluczem
- tematy lekcji nawiązują do życia i pracy w Holandii
- utrwala i poszerza wiedzę nawiązując do "Niderlandzki krok po kroku" i "Mów co chcesz po holendersku"
- dla osób uczących się samodzielnie jak i dla uczących się pod kierunkiem nauczyciela
- z darmowym dostępem do interaktywnej e-platformy
- nagrania MP3 bezpłatnie do pobrania.

Od Autorki

Niderlandzki drugi krok to kontynuacja podręcznika dla początkujących ‘Niderlandzki krok po kroku’. Napisałam go z myślą o osobach, które samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela chcą poszerzyć swą znajomość języka niderlandzkiego. Po przerobieniu materiału tego podręcznika osiągniesz poziom B1 według systemu wytycznych Rady Europy dotyczących nauczania i uczenia się języków europejskich CEF.

‘Niderlandzki drugi krok’ zawiera osiem rozdziałów, które rozpoczynają się dialogami nawiązującymi do autentycznych sytuacji z życia bohaterów, znanych z podręcznika ‘Niderlandzki krok po kroku’. Dodałam tu krótkie teksty poszerzające dany temat. Stała część podręcznika ‘Zwroty, słówka" pozwoli Ci zapoznać się z gotowymi konstrukcjami słownymi i słówkami dotyczącymi tematu poruszanego w rozdziale oraz zwrócić uwagę na różnice między językiem polskim a niderlandzkim. Wybór zwrotów frazeologicznych urozmaici Ci naukę.

Zagadnienia gramatyczne - stosunkowo niewielka część każdego rozdziału - przedstawiłam w uproszczony i zrozumiały sposób, z myślą o osobach nie lubiących uczyć się teorii. Duża ilość różnorodnych ćwiczeń pomoże Ci efektywnie przyswoić słownictwo, gramatykę, wymowę oraz pisownię. Celem ich jest przede wszystkim aktywne opanowanie języka. Ćwiczenia o wyższym stopniu trudności oznaczyłam gwiazdką.

Klucz do ćwiczeń umożliwia ich samokontrolę, co szczególnie ważne jest podczas samodzielnej nauki. W podręczniku nie zabrakło oczywiście słowniczka niderlandzko-polskiego, a dodatkowym ułatwieniem nauki jest lista czasowników nieregularnych z ich formami w czasach przeszłych. By ułatwić samoukom zrozumienie tekstów dodałam tłumaczenia w języku polskim. Do podręcznika dołączona jest CD audio. Nagrań tekstów oraz zwrotów i słówek możesz słuchać praktycznie wszędzie. Prawidłowa wymowa języka niderlandzkiego przyjdzie Ci z taką łatwością, że sam będziesz zaskoczony.

Rozszerzenie znajomości słownictwa

W każdym rozdziale znajdziesz mapę myśli. Na każdej linii umieszczaj słowa klucze lub obrazki. Zadbaj o dużą ilość kolorów przy tworzeniu nowych słów lub zwrotów. Mapy myśli pomogą Ci w systematyzowaniu wiedzy i dzięki nim masz obraz całości, a nie fragmentu wiedzy. W ten sposób szybciej się uczysz i zapamiętujesz, a także lepiej utrwalasz materiał podany w danym rozdziale.

E-learning

Samodzielna nauka na e-platformie da Ci swobodę i niezależność. Staraj się jednak zaplanować stałe momenty nauki. Wyrobisz sobie wtedy nawyk tak, że nauka będzie jeszcze bardziej efektywna.

Na koniec słowo do ciebie, droga czytelniczko! Choć często starałam się przy odmianie czasowników polskich podawać również formę żeńską, ze względu na objętość książki nie zawsze to było możliwe. Przyjemnej nauki i dużo sukcesów życzy autorka

Agata van Ekeren Krawczyk

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-60896-48-8

 • Autorzy: 

  Agata van Ekeren Krawczyk

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3 oraz interaktywnej e-platformy

 • Rok wydania: 

  2021

 • Numer wydania: 

  2

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  143

 • Format: 

  21,0 x 29,7

 • Poziom: 

  A2-B1

Napisz opinię
2021-09-17 11:17:56 - Adam

Polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...