Wczytuję dane...
Kod EAN: 5904905917065
Waga produktu: 0.545 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: edgard
Kto ma cętki, a kto paski? Jak odróżnić tygrysa od geparda? Czy zebra jest biała w czarne paski czy czarna w białe paski? Twoje dziecko obserwuje i poznaje zwierzęta oraz dotyka wypukłych elementów. Możecie bawić się z maluchem na wiele sposobów. Oglądajcie zwierzęta i czytajcie podpisy pod obrazkami. Łączcie zwierzęta i ich młode w rodziny, dopasujcie zwierzaki do ich umaszczenia, opisujcie ich wygląd i zgadujcie, co jedzą, gdzie mieszkają oraz jakie mają zwyczaje.
W zestawie: 34 realistycznie ilustrowane, dwustronne karty
poradnik dla rodziców z pomysłami na wspólne zabawy z kartami
Okiem eksperta Montessori wierzyła, że dzieci lubią być blisko natury. Dlatego zachęcajmy je do spotkań z przyrodą, które będą angażować zmysły wzroku, dotyku, słuchu i węchu, oraz do zabaw z pomocami takimi jak te karty. Przedstawione na nich realistyczne ilustracje stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy o otaczającym świecie.
Joanna Maghen – założycielka i dyrektorka Polskiego Instytutu Montessori, prezeska Polskiej Rady Montessori Karty sensoryczne poleca: Polski Instytut Montessori Metoda Montessori powstała w wyniku długoletnich obserwacji rozwoju małych dzieci. Jej autorką jest Maria Montessori, włoska pedagożka i pierwsza w historii Włoch lekarka. Podstawowe zasady metody to m.in.: poznawanie świata wszystkimi zmysłami, nauka oparta na zabawie i doświadczeniu, rozwój samodzielności.
Zestaw został wyprodukowany w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych. Autorzy Katarzyna Dołhun – dyrektor pedagogiczny przedszkola językowego, metodyk, certyfikowany nauczyciel pedagogiki Marii Montessori, lektor języka angielskiego i niemieckiego.
Katarzyna Fus – urodzona w 1991 roku. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Z wykształcenia graficzka i architektka wnętrz. Z zamiłowania ilustratorka.

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Dołhun Katarzyna

 • Rok wydania: 

  2022

 • Wydanie: 

  1

 • Objętość: 

  0

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  21.5x21.5cm

 • Tematyka: 

  Gry Planszowe

Polecamy także