Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788375793321
Waga produktu: 0.71 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: galaktyka
Metoda Mastersona jest innowacyjną formą pracy z ciałem konia, służącą jego rozluźnieniu, a także usuwaniu bólu i napięć, nagromadzonych w mięśniach i w tkance łącznej. Stosując delikatny dotyk w punktach rozluźniających, poruszając luźnymi stawami lub połączeniami w ramach ich zakresu ruchomości oraz uważnie obserwując reakcje konia (które przekazują jego odczucia), poprawisz jego zdrowie i wyniki sportowe, a jednocześnie wzmocnisz porozumienie z koniem i wzajemne relacje między jeźdźcem a koniem.
Przedstawienie zupełnie nowego sposobu uwalniania napięć i ograniczeń ruchomości konia w zgodzie z jego naturalnymi instynktami.

Konie żyjące w dzisiejszych czasach są całkowicie zdane na człowieka, a rola, jaką im przyszło spełniać, wymaga od nich niejednokrotnie bardzo dużego wysiłku fizycznego i psychicznego. Natura wyposażyła wprawdzie te wspaniałe zwierzęta w niezwykłe możliwości adaptacyjne, ale bez pomocy człowieka nie byłyby zdolne sprostać stawianym przed nimi zadaniom. Coraz częściej więc stosuje się wobec koni zabiegi odnowy biologicznej, fizjoterapii, rehabilitacji, a także inne działania, mające im pomóc w zachowaniu właściwej kondycji i zdrowia.
Książka ta przybliża jedną z metod postępowania z końmi, zmierzającą do polepszenia ich kondycji fizycznej i psychicznej , a co za tym idzie ? polepszenia ich dobrostanu w warunkach, w jakich przyszło im żyć i funkcjonować w XXI wieku.
Jest to kolejna pozycja, wzbogacająca bibliotekę prawdziwego koniarza.
Wojciech Mickunas

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Masterson Jim Reinhold Stefanie

 • Rok wydania: 

  2021

 • Objętość: 

  255

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  16.5x24.0cm

 • Tematyka: 

  Poradniki

 • ISBN: 

  9788375793321

Polecamy także