Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381860406
Waga produktu: 0.264 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: greg
Jedna karta dziennie gwarantuje sukces!

Przedstawiamy kolejną książkę z bestsellerowej serii Wydawnictwa GREG: Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu - klasa 5. To zbiór ciekawych i zgodnych z podstawą programową ćwiczeń, dzięki któremu każdy piątoklasista szybko i bez stresu opanuje każde matematyczne zagadnienie! Kluczem do sukcesu na każdym polu jest zawsze systematyczność - rozwiązywanie nawet kilku zadań dziennie może zrobić ogromną różnicę i znacząco poprawić oceny!

Za pan brat z królową nauk

Matematyka często bywa tym przedmiotem, który sprawa uczniom dużą trudność. Poziom jego zaawansowania znacząco zwiększa się w każdej kolejnej klasie. Warto więc ułatwić uczniowi szkolne życie i zaprezentować mu karty pracy od Wydawnictwa GREG - książkę przygotowaną przez doświadczone matematyczki i nauczycielki, które przez lata pedagogicznej działalności doskonale poznały potrzeby uczniów. Oprócz samych zadań książka zawiera też liczne podpowiedzi, definicje i wskazówki. Wszystko po to, by matematyka przestała być tajemnicą!

80 stron zadań = matematyka bez stresu

W kartach znajdują się zadania, które są po pierwsze - zgodne z podstawą programową, po drugie - w naturalny sposób nawiązują do wiedzy z klasy czwartej i rozwijają ją i po trzecie - są interesujące, wciągające i szybko staną się nie smutnym obowiązkiem, ale wyzwaniem podejmowanym z przyjemnością! Zakres tematyczny kart pracy obejmuje wszystkie wymagane zagadnienia. Zadania są podobne do tych, które uczeń może spotkać na lekcjach i sprawdzianach. W książce znajdują się m.in. zadania dotyczące:


liczb dodatnich i ujemnych,
działań pisemnych,
ułamków zwykłych i dziesiętnych,
potęgowania,
geometrii,
skali,
zegara i kalendarza,
brył.


Wśród kart pracy znalazło się również kilka sprawdzianów, które pomogą sprawdzić wiedzę z poprzednich zadań. Ogromną zaletą książki są również rozwiązania wraz z obliczeniami, dostępne on-line pod kodem QR znajdującym się w książce.

Wygodna praca z książką

Atutem całej serii kart pracy od Wydawnictwa GREG jest ich nowoczesna i czytelna szata graficzna i wygodna forma książki. Każda strona jest kolorowa, zadania są estetycznie rozłożone, towarzyszą im grafiki, a gdzie to wymagane - tabele, rysunki i wykresy. Każdemu zadaniu towarzyszy miejsce na rozwiązania, odpowiednio duże, by zmieściły się tam wszystkie obliczenia.

Strony w kartach pracy mają u góry perforację, która umożliwia łatwe wyrwanie strony, którą można następnie podać dziecku do rozwiązania. Taka forma nauki sprawia, że dziecko nie czuje się przytłoczone ilością materiału i z radością siada do nauki. Ten tryb pracy jest również polecany przez nauczycieli, którzy wykorzystują karty pracy na lekcjach w szkole. W takim przypadku przydaje się inna cecha książki - layout został zaprojektowany tak, by dało się go czytelnie skserować w czerni i bieli.

Najlepszy wybór dla piątoklasisty!

Na rynku jest dostępnych wiele książek dla uczniów szkoły podstawowej. Aby osiągnąć najlepsze wyniki i nie kojarzyć już nauki ze stresem, warto sięgnąć po sprawdzoną markę - Wydawnictwo GREG tworzy książki aktualne, zgodne z podstawą programową, estetyczne i wygodne w użytkowaniu. Setki dobrych opinii, płynących zarówno od uczniów, jak i od nauczycieli, to najlepszy dowód na ich wartość.

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Paś Dorota, Połomska Bernadetta

 • Rok wydania: 

  2023

 • Objętość: 

  86

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  21.0x29.0cm

 • Tematyka: 

  Edukacja

 • ISBN: 

  9788381860406

Polecamy także