Wczytuję dane...

HelloPolish

HelloPolish to marka wydawnicza, w ramach której publikowane są materiały do nauki języka polskiego jako obcego – podkasty, e-booki i książki drukowane.

Oddajemy w Państwa ręce publikacje najwyżej jakości, starannie dopracowane pod kątem merytorycznym, dydaktycznym i graficznym. W naszej ofercie można znaleźć materiały edukacyjne na różnych poziomach zaawansowania. Chcemy, żeby nauka języka polskiego z HelloPolish była skuteczna i przyjemna.

Autorką naszych publikacji jest Berenika Wilczyńska – twórczyni marki HelloPolish. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła studia podyplomowe Glottodydaktyka polonistyczna – nauczanie języka polskiego jako obcego w Centrum Polonicum na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracowała jako lektorka języka polskiego m.in. z Centrum Polonicum i Ambasadą Królestwa Hiszpanii w Polsce. Obecnie jest członkinią komisji egzaminacyjnej podczas państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Zajmuje się także redakcją – współpracuje z renomowanymi wydawnictwami książkowymi (m.in. z Wielką Literą).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów