Wczytuję dane...

HelloPolish

HelloPolish to marka wydawnicza, w ramach której publikowane są materiały do nauki języka polskiego jako obcego – podkasty, e-booki i książki.

Oddajemy w Państwa ręce publikacje najwyższej jakości, starannie dopracowane pod kątem merytorycznym, dydaktycznym i graficznym. W naszej ofercie można znaleźć materiały edukacyjne na różnych poziomach zaawansowania, przydatne zarówno dla osób uczących się, jak i dla nauczycieli.

Nauka języka polskiego z HelloPolish jest przyjemna i skuteczna!

Autorką naszych publikacji jest Berenika Wilczyńska – twórczyni marki HelloPolish, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe z glottodydaktyki polonistycznej w Centrum Polonicum na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracowała jako lektorka języka polskiego m.in. z Centrum Polonicum i Ambasadą Królestwa Hiszpanii w Polsce. Obecnie jest członkinią komisji egzaminacyjnej podczas państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Zajmuje się także tłumaczeniami – współpracuje z renomowanymi wydawnictwami książkowymi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów