Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788363685065
Waga produktu: 0.480000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: WAGROS

Podręcznik zbierający i systematyzujący teksty i słownictwo do matury i innych egzaminów. Zalecany zarówno do poznawania, jak i powtarzania słownictwa samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela. Materiał tematyczny z książki w postaci 222 ćwiczeń pozwala dostosować tempo i styl uczenia się do swoich możliwości. Do książki dołączona jest płyta z nagraniami słownictwa (MP3), wszystkich tekstów oraz programem multimedialnym obejmującym ćwiczenia zaznaczone w książce.

Książka zgodna z nową podstawą programową MEN - teksty, dialogi, opisy i słownictwo do 15 bloków tematycznych:
- CZŁOWIEK
- DOM
- SZKOŁA
- PRACA
- ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE
- ŻYWIENIE
- ZAKUPY I USŁUGI
- PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA
- KULTURA
- SPORT
- ZDROWIE
- NAUKA I TECHNIKA
- ŚWIAT PRZYRODY
- PROBLEMY NASZYCH CZASÓW
- KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNE

Język niemiecki. Multimedialne kompendium tematyczne autorstwa Ewy Marii Rostek, przeznaczone dla osób uczących się języka na poziomie średnio zaawansowanym (A2/B1), to pierwszy podręcznik z nowej serii multimedialnych kompendiów językowych naszego wydawnictwa.

Posiada on bardzo przejrzystą strukturę i atrakcyjne ułożone tematycznie teksty. Jego zawartość pokrywa się z katalogiem tematów nowej podstawy programowej nauczania języka niemieckiego, zarówno dla gimnazjum jak i dla liceum. Podręcznik wzbogacono o różnorodne ćwiczenia rozwijające sprawności słuchania i czytania ze zrozumieniem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Książka zawiera dodatkowo wiele zadań w specjalnym rozdziale, stanowiącym integralny zeszyt ćwiczeń.

Na załączonej do książki płycie CD znajdują się interaktywne ćwiczenia, których przerobienie uatrakcyjnia naukę. Ze względu na fakt, że całe słownictwo i prawie wszystkie teksty zostały nagrane na CD (pliki mp3) z kompendium mogą korzystać też osoby samodzielnie uczące się języka niemieckiego, które zapraszamy do skorzystania z zasobów MULTIMEDIALNEJ PLATFORMY JĘZYKOWEJ WYDAWNICTWA WAGROS (MPJWW). W jej ramach stworzyliśmy dynamiczny kurs powtórzeniowy (wersja podstawowa: 222 interaktywne ćwiczenia), zapewniający solidne przygotowanie do egzaminu na poziomie A2/B1.
Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Ewa Maria Rostek

 • Rok wydania: 

  2012

 • Numer wydania: 

  1

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  144

 • Format: 

  20 x 27

 • Poziom: 

  A2/B1 (średnio zaawansowany)

 • ISBN: 

  978-83-63685-06-5

Polecamy także