Wczytuję dane...

Podręcznik dla obcokrajowców studiujących medycynę Co Panu dolega? ponownie dostępny

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że jest już dostępny dodruk podręcznika dla obcokrajowców studiujących medycynę lub przygotowujących się na studia medyczne w Polsce "Co Panu dolega?". Bez cienia wątpliwości jest to najbardziej wyczekiwane wznowienie roku. Zapraszamy do składania zamówień.

Co panu dolega? to pierwszy na rynku podręcznik do języka polskiego medycznego dla obcokrajowców studiujących medycynę lub przygotowujących się na studia medyczne w Polsce. Ten innowacyjny podręcznik cechuje podejście zadaniowe, przygotowuje on studentów do samodzielnych działań komunikacyjnych.

Zobacz co sądzą Klienci o podręczniku Co Panu dolega?

"Ten podręcznik jest uniwersalny, ponieważ nie posługuje się żadnym językiem źródłowym (przykładowo, polecenia nie są pisane po angielsku), lecz jest adresowany do słuchaczy różnych nacji, do Anglików, Norwegów, Arabów, kogokolwiek, Jest napisany wyłącznie po polsku, nie narzuca trzeciego języka jako instruktażowego. Polecam!"

"Od strony metodologicznej podręcznik jest bardzo przejrzysty, ,,fajnie zrobiony". Każda część teoretyczna ma od razu ćwiczenia na końcu działu."

"Podręcznik jest bardzo dobrze zorganizowany, podzielony przejrzyście na poszczególne dyscypliny medyczne, w jakimś sensie nawet dostosowany do programu nauczania medycyny w Polsce podczas poszczególnych semestrów."

Co Panu dolega?