Wczytuję dane...
Kod EAN: 5908215008840
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: egmont
„Łap za słówka” to karciana wersja wesołej gry słownej. Sprawdź, czy uda ci się napisać słowa, na które nie wpadli przeciwnicy!

Gra imprezowa „Łap za słówka” mieści się w kieszeni. No dobrze, „Łap za słówka” w wersji karcianej zmieści się na pewno w plecaku i torbie, jako że jest częścią serii „Gry do plecaka”. Natomiast jeśli chodzi konkretnie o kieszenie to imprezowa gra słowa „Łap z słówka” zmieści się w kieszeni, ale w takiej z tych większych. W spodniach nieco trudniej, w kieszeni kurtki, czy bluzy już spokojnie daje radę.

JAK GRAĆ?
W „Łap za słówka” mamy trzy rodzaje kart:
- 30 kart kategorii
- 42 karty liter (w dwóch kolorach rewersów)
- 38 kart punktów

Podczas rundy mamy odkrytą jedną kategorię oraz dwie litery. Zadanie jest proste – należy znaleźć słowa pasujące do kategorii zawierające koniecznie wskazane dwie litery. Na przykład kategoria „Zwierzęta” oraz litery Z i E. Teraz wystarczy wytężyć umysł i puścić wodze fantazji. Im dziwniejsze i nietypowe słowa, tym lepiej. Punkty zdobywa się tylko za unikalne wyrazy, których nie zapisali przeciwnicy.
Nic też nie stoi na przeszkodzie, by w „Łap za słówka” grać także w innych znanych sobie językach, co nie tylko będzie sporym uatrakcyjnieniem, ale też ciekawą lekcją.


Imprezowa gra słowna „Łap za słówka” ma wiele zalet.
- dostarcza mnóstwa dobrej zabawy i śmiechu. Czasem ma miejsce przekręcanie słów i działanie pod presją czasu, a co za tym idzie – mówi się „co ślina na język przyniesie”, z czego może wynikać wiele zabawnych sytuacji
- pomaga rozwijać kreatywne myślenie, a także skojarzenia, które z kolei dobrze wpłyną na rozwój logiki. Rozwija i z pewnością wzbogaca słownictwo.
- świetnie sprawdzi się zarówno podczas imprez ze znajomymi, jak i na wyjazdach integracyjnych czy rodzinnych spotkaniach


Liczba graczy: 3-8
Wiek graczy: 8+

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Jakubik Hartwig

 • Rok wydania: 

  2022

 • Objętość: 

  0

 • Oprawa: 

  Pudełko kartonowe

 • Format: 

  09.5x13.0cm

 • Tematyka: 

  Gry Planszowe

Polecamy także