Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788364051487
Waga produktu: 0.105 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Level Trading
Język norweski w pracy to opracowanie skierowane przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka norweskiego jest przydatna w pracy w Polsce.

W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy.

W książce uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze.

Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę nie związaną bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych takich, jak: podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.

W książce omówiono również najważniejsze cechy języka norweskiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

Szczegóły produktu

 • Rok wydania: 

  2014

 • Objętość: 

  200

 • Oprawa: 

  Kartonowa Foliowana

 • Format: 

  8.2x14.2

 • Tematyka: 

  Nauka języków

 • ISBN: 

  9788364051487

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...