Wczytuję dane...
Kod EAN: 5902650618343
Waga produktu: 0.47 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: rebel
Kompaktowa wersja kultowej gry, która sprzedała się w ponad 2 milionach egzemplarzy! "Azul Mini" to setki godzin emocjonującej rozgrywki, którą możesz zabrać w każdą podróż.

Wciel się w natchnionego artystę, którego zadaniem jest jak najlepsze ozdobienie ścian pałacu w portugalskiej Évorze. Podczas rozgrywki każdy z graczy układa swoją własną barwną mozaikę z azulejos - znanych na całym świecie ceramicznych płytek. Uczestnicy zabawy w każdej rundzie gromadzą wybrane elementy w swoich magazynach. Wykłada się je losowo, dzięki czemu każda rozgrywka jest niepowtarzalna i zaskakująca. Zadanie graczy polega na umieszczeniu wybranych płytek w pałacu. Każda z nich punktowana jest w inny sposób, dlatego liczą się spryt i spostrzegawczość! Dobra strategia i planowanie każdego ruchu to klucz do wygranej.

Pierwsza wersja gry zdobyła serca graczy na całym świecie i szturmem podbiła rynek gier planszowych. Twórcy wyszli naprzeciw osobom, dla których każde miejsce jest dobre do zagrania w planszówkę. "Azul Mini" to gra logiczna, której zasady są przejrzyste, a rozgrywka dynamiczna i intuicyjna. Nowa, kompaktowa wersja świetnie sprawdzi się w każdej podróży. Kafelki zostały zabezpieczone przed przesuwaniem, a po zakończeniu zabawy wszystkie elementy mieszczą się w dołączonym do zestawu lnianym woreczku.
Rozgrywka w "Azul Mini" możliwa jest już od dwóch graczy, a ich minimalny wiek wynosi 8 lat.

Szczegóły produktu

 • Rok wydania: 

  2023

 • Objętość: 

  0

 • Oprawa: 

  Pudełko kartonowe

 • Format: 

  15.5x20.0cm

 • Tematyka: 

  Gry Planszowe

Polecamy także