Wczytuję dane...

Z podręcznikiem "Polski na B1" Bereniki Wilczyńskiej egzamin certyfikatowy B1 nie taki straszny

Z podręcznikiem Polski na B1 Bereniki Wilczyńskiej egzamin certyfikatowy B1 nie taki straszny

„Polski na B1” to najnowsza publikacja przygotowująca do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1.

Książka „Polski na B1” (imprint HelloPolish) powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą zdawać egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych. Książka przyda się także nauczycielom, którzy pomagają swoim uczniom w przygotowaniach do egzaminu.

„Polski na B1” liczy 160 stron i zawiera siedem przykładowych egzaminów. Każdy z nich jest podzielony na: Rozumienie ze słuchu, Rozumienie tekstów pisanych, Poprawność gramatyczną, Pisanie i Mówienie. W każdym module znajdują się takie same typy zadań, jakie występują na egzaminie. Dzięki temu można przećwiczyć rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych, a przy okazji poprawić swoją znajomość języka polskiego – poszerzyć słownictwo oraz powtórzyć zagadnienia, które sprawiają uczącemu się szczególne problemy.

Polski na B1

Książka została tak skonstruowana, aby zadania z modułów Rozumienie ze słuchu, Rozumienie tekstów pisanych i Poprawność gramatyczna można było rozwiązywać samodzielnie. Do publikacji dołączone są nagrania w formie pików mp3 (do pobrania ze strony po zakupie). Na końcu książki znajduje się transkrypcja nagrań oraz odpowiedzi do zadań, co ułatwi samodzielną pracę. Pisanie i Mówienie najlepiej jest ćwiczyć z nauczycielem. W książce znajduje się także 15 dodatkowych zestawów do ćwiczenia mówienia. Ponadto zawarto w niej wiele przydatnych wskazówek dotyczących przygotowań do egzaminu oraz informacji o jego przebiegu.

Polski na B1

Zobacz, jak podręcznik „Polski na B1” wygląda w środku

PRZYKŁADOWE STRONY
PRZYKŁADOWE NAGRANIA MP3