Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Strona główna księgarni
Szczęśliwa godzina!
Brak książek w szczęśliwej godzinie!

Zaglądaj do nas częściej i upoluj swoja SZCZĘŚLIWĄ GODZINĘ!!!
Współpracują z nami

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Mów co chcesz po holendersku + CD MP3 (A1-A2)

Autor:


EAN: 9788360896419


Cena: 30.00 zł
24.99 złWysyłamy w ciągu: 24 godzin
Mów co chcesz po holendersku + CD MP3 (A1-A2)

ISBN: 978-83-60896-41-9


Wydawca: Granpok


Rok wydania: 2013


Ilość stron: 112


Oprawa: miękka (PB)


Format: 21 x 29,6


Seria: Niderlandzki krok po kroku


Poziom: A1-A2


Podziel się: Podziel się na FACEBOOK  

"Mów co chcesz po holendersku" - język służy komunikacji!

"Mów co chcesz po holendersku" nawiązuje do podręczników "Niderlandzki krok po kroku", "Gramatyka języka niderlandzkiego krok po kroku" i “Niderlandzki drugi krok".

Podręcznik ten ma podobną strukturę. Kursanci uczący się z podręcznika "Niderlandzki krok po kroku" mają wystarczającą znajomość języka niderlandzkiego by bez problemu kontynuować naukę z tego właśnie podręcznika. Autorka tego podręcznika ma wieloletnie doświadczenie w nauce polskich kursantów języka niderlandzkiego. Swoje doświadczenie przełożyła na bardzo wartościowy podręcznik. Jest w nim unikalne podejście do nauki języka niderlandzkiego przez Polaków.

"Mów co chcesz po holendersku" rozszerza i wzbogaca znacznie nie tylko słownictwo związane z życiem codziennym w Holandii, ale i wiedzę o tym kraju. Teksty w podręczniku nie sprawiają trudności w zrozumieniu zawartych treści (bogactwo przetłumaczonego słownictwa). Bogactwo słownictwa i zwrotów frazeologicznych oraz połączeń semantycznych są cenną wartością dydaktyczną i merytoryczną tego podręcznika. Zachowane są odpowiednie proporcje między funkcją informacyjną a ćwiczeniową.

Każdy kto zdecydował się na naukę języka niderlandzkiego i pierwsze kroki ma już za sobą, zauważa niestety, że komunikowanie się nadal sprawia mu trudność. Często, chociaż znasz już wiele słów, masz wrażenie, że nie dasz rady osiągnąć kolejnego poziomu, czyli rozmawiać płynnie po holendersku. Jeśli Twoim celem jest zacząć szybko komunikować się w języku holenderskim, ten podręcznik jest właśnie dla Ciebie.

Podręcznik "Mów co chcesz po holendersku" przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych, nastawiony na komunikację. Szybko i aktywnie nauczysz się języka, ponieważ podręcznik ten wymaga od Ciebie interakcji! Komunikacja to ostateczny, najważniejszy cel uczenia się języka.

W podręczniku każda lekcja ma stałą strukturę. "Woorden en uitdrukkingen" to część, gdzie znajdziesz użyteczne słówka, gotowe wyrażenia i zwroty oraz przykładowe zdania, które służą rozwinięciu słownictwa, a których opanowanie, umożliwi Ci komunikację w różnych sytuacjach życia codziennego.

"Laten we praten" w tej części poznasz zwroty, których znajomość umożliwi Ci szybka reakcję, pomoże odpowiedzieć na zadane pytanie całym, krótkim lub dłuższym zdaniem. Wszystkie zawarte w książce dialogi, zwroty, słówka oraz stałe wyrażenia i typowe zdania, służące komunikacji znajdują się także na płycie CD MP3, która pomoże Ci w nauce poprawnej wymowy
i w skutecznym zapamiętywaniu.

"Om beter te spreken" to część, w której kładziemy nacisk na praktyczne trenowanie znajomości gramatyki. Duża ilość różnorodnych ćwiczeń pomoże Ci efektywnie przyswoić słownictwo, gramatykę, wymowę oraz pisownię, ale przede wszystkim ułatwi proces komunikacji językowej. Wszystkie proponowane w podręczniku ćwiczenia są jak najbardziej zbliżone do normalnej rozmowy. Samodzielne, konsekwentne ich rozwiązywanie zbliży Cię do celu – wyższego stopnia zaawansowania w języku.RECENZJA

Mów co chcesz po holendersku nawiązuje do podręczników "Niderlandzki krok po kroku", "Gramatyka języka niderlandzkiego krok po kroku" i "Niderlandzki drugi krok". Autorka wstawiła sprytnie krok pomiędzy powyższe podręczniki. "Mów co chcesz po holendersku" ma podobną strukturę. Kursanci uczący się z podręcznika "Niderlandzki krok po kroku" mają wystarczającą znajomość języka niderlandzkiego by bez problemu kontynuować naukę z tego właśnie podręcznika.

Dialogi i teksty odzwierciedlają dowcip i mentalność Holendrów. Są one nagrane przez naturalnych speakerów, ma się wrażenie, że się jest na ulicy w Amsterdamie. To duży walor tego podręcznika.

Materiał gramatyczny jest konsekwentnie rozrzedzony i pogłębiony o wiele ciekawych przykładów, a następnie ćwiczeń. Właśnie bogactwo różnorodnych ćwiczeń pomaga usystematyzować nowy materiał. Blok ćwiczeniowy jest rozbudowany. To daje szanse dla rozwoju językowego i systematyzowania wiedzy.

Woorden en uitdrukkingen: są przetłumaczone (samouk nie traci wiele czasu na szukanie tłumaczeń w słowniku). Poza tym w podręczniku znajduje sporo zwrotów frazeologicznych, połączeń semantycznych i wyrazów złożonych, których nie znajdzie się nawet w dobrych słownikach. Lektorzy uczący w Talen Training Centrum preferują ten podręcznik, a i kursanci są bardzo zadowoleni ze swych postępów w nauce. Polecam.

Dyrektor TTC Talen Training Centrum
Dr Teresa Jaskólska Schothuis

Pobierz katalog

Recenzje
Kontakt

Telefony kontaktowe:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(pn. - pt. 9.00 do 17.00)

Live chat z Biurem Obsługi
(pn. - pt. 9.00 do 17.00)


Dyżurni konsultanci

Nr GG: 42470092 porozmawiajikona gg
Nr GG: 7738446 porozmawiajikona gg
Kto jest online
Aktualnie jest 31 gości i 
4 Zarejestrowanych Klientów online.
Znajdź nas na
Facebooku
Osiągnięcia
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!

podium
Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"

logo_super
Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  piątek, 18 styczeń 2019  
Copyright © 2007-2019 Poltax
Projekt i wykonanie: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 1,4295 s