Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381750264
Waga produktu: 1,55 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
Wydawnictwo: POLTEXT

Język angielski Poziom podstawowy i rozszerzony. Płynna komunikacja w języku angielskim to wynik długich lat systematycznej pracy. Ucząc się języka obcego, sięgasz po wiele książek i pomocy naukowych, rozwiązujesz setki ćwiczeń. Dobra znajomość zasad gramatycznych jest podstawą poprawnego porozumiewania się, a znajomość zaawansowanego słownictwa umożliwia sprawne i skuteczne posługiwanie się językiem.

Publikacja, którą właśnie masz przed sobą, pozwoli ci usystematyzować wiedzę i rozwinąć umiejętności. Solidne opracowanie haseł sprawia, że język angielski nie będzie miał dla ciebie tajemnic.

Nauka angielskiego to także egzaminy językowe. Pierwszym z nich jest przeważnie matura. Sięgając po naszą książkę, otrzymujesz ogromną dawkę informacji dotyczących matury z języka angielskiego. Poznajesz jej zasady, wymagania, rodzaje zadań, kryteria oceny, punktację. Zobaczysz, jak wygląda przykładowy arkusz ustny i pisemny oraz jak go rozwiązać, żeby zdać jak najlepiej.

Książka została przygotowana tak, abyś szybko znalazł w niej potrzebne informacje i otrzymał wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Wszystko, czego potrzebujesz do matury, znajdziesz w jednej książce.

W części encyklopedycznej przy każdym haśle znajdują się gwiazdki:
* - materiał obowiązujący na maturze podstawowej i rozszerzonej,
** - materiał obowiązujący na maturze rozszerzonej,
*** - materiał wykraczający poza wymagania maturalne - te zagadnienia możesz zostawić sobie na dalszy etap nauki.

W książce zawarte zostały również testy maturalne. Zestawy ustne i pisemne z obu poziomów mogą służyć jako test sprawdzający poziom zaawansowania językowego nie tylko u maturzystów, ale także u wszystkich uczących się języka angielskiego.

Posiadanie tej książki to już połowa sukcesu. Życzymy ci wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności - oraz powodzenia na maturze!

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-8175-026-4

 • Autorzy: 

  Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Wojciech Jajdelski, Paweł Rutkowski

 • Rok wydania: 

  2021

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Ilość stron: 

  736

 • Format: 

  21 x 29,7

Polecamy także