Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788302182204
Waga produktu: 0.684 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 7.99 PLN
Wydawnictwo: wsip
Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista zawiera treści z zakresu kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej). Prezentuje obszerny materiał dotyczący gospodarowania zasobami rzeczowymi i dokumentowania zdarzeń gospodarczych. Porusza zagadnienia związane z gospodarką magazynową, a także dostarcza informacji o sporządzeniu biznesplanu, takich jak: organizacja procesu planowania, analiza strategiczna jednostki, sporządzanie planu marketingowego i technicznego przedsiębiorstwa, sporządzanie planu zatrudnienia i płac oraz planu finansowania działalności. Są to treści, o które poszerzono podręcznik ze względu na wprowadzone zmiany w projekcie nowej podstawy programowej (2019). Publikacja zawiera również rozdziały dotyczące organizacji pracy małych zespołów oraz kompetencji personalnych i społecznych.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowano językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera kluczową terminologię stosowaną w zawodzie technik ekonomista.

Na końcu książki zamieszczono słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy.

Szczegóły produktu

 • ISBN: 

  9788302182204

 • Autor: 

  Ablewicz Joanna, Dębski Damian, Dębski Paweł

 • Rok wydania: 

  2019

 • Objętość: 

  496

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  17.0x24.5cm

 • Tematyka: 

  Podręczniki szkolne

Polecamy także