Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367219303
Waga produktu: 1.100 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: edgard
Pierwsze słowa. Polski i ukraiński dla dzieci (4+) to zestaw zawierający 100 barwnie ilustrowanych fiszek dla przedszkolaków z podstawowymi słówkami w języku polskim i ukraińskim oraz karty do gry w bingo, aby utrwalać znajomość słownictwa. Dzięki zabawom z kartami dzieci osłuchują się z językiem, uczą poprawnej wymowy oraz swobodnej komunikacji w przedszkolu, parku czy na placu zabaw.

Powtarzaj słówka, zapamiętaj i baw się

Pierwsze słowa. Polski i ukraiński dla dzieci (4+) to zestaw, który ułatwi przedszkolakom stawianie pierwszych kroków w nauce polskiego i ukraińskiego.

W zestawie znajduje się 100 fiszek podzielonych na 10 tematów, m.in. rodzina, park, miasto, kolory, zwierzęta, jedzenie, owoce i warzywa, które rozbudzą zainteresowanie nauką języków. W ćwiczeniu poprawnej wymowy pomocne będą transkrypcje słówek umieszczone na każdej karcie.

Poradnik dołączony do zestawu stanowi wsparcie i pomoc edukacyjną dla rodziców i nauczycieli. Zawiera wskazówki oraz propozycje zabaw, które pomogą w zapamiętywaniu nowych słówek, orazpomysły na dialogi z wykorzystaniem kart. Dzięki nim przedszkolaki nauczą się zadawać pytania i odpowiadać w języku obcym.

W pakiecie znajdują się również dwustronne karty do gry w bingo, która utrwala znajomość słownictwa. Wygrywa ten, kto pierwszy znajdzie wszystkie obrazki do wypowiedzianych słówek

Pierwsze słowa. Polski i ukraiński dla dzieci (4+) to edukacyjny zestaw wspierający dzieci w nauce języków obcych. Karty z zaokrąglonymi rogami zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Rozwój

poznawanie świata, rozwój mowy, pamięć, spostrzegawczość

Pierwsze słowa. Polski i ukraiński dla dzieci to:

100 fiszek do nauki polskich i ukraińskich słówek
słówka z transkrypcją
książeczka z propozycjami zabaw
GRATIS: fiszki do gry w bingo

Szczegóły produktu

 • ISBN: 

  9788367219303

 • Autor: 

  Leszczyńska Ewa, Norman Ewa, Jaremczuk Natalia

 • Rok wydania: 

  2022

 • Objętość: 

  100

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Format: 

  16.5x16.5cm

 • Tematyka: 

  Nauka języków

Polecamy także