Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381656870
Waga produktu: 0.98 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: klett polska
Hiszpańsko-polski, polsko-hiszpański słownik reprezentujący serię Nowych słowniki współczesnych PONS to doskonała propozycja dla uczniów, studentów i słuchaczy szkół językowych. Słownik ten powinien znaleźć się również na półkach w siedzibach firm utrzymujących kontakty z hiszpańskojęzycznymi partnerami – zawartą w nich wiedzę można wykorzystywać w codziennej korespondencji.

Słownik zawiera 70 000 haseł i zwrotów, czyli wystarczający zasób słownictwa, aby zaspokoić potrzeby językowe większości użytkowników na poziomie średnio zaawansowanym. Zawiera liczne dodatki, ułatwiające pracę z językiem – zarówno jego nauką jak i pracą z nim, np. przy tłumaczeniach.

APLIKACJA DO NAUKI SŁOWNICTWA GRATIS!

Nowe wydanie słownika oferuje dodatkowo darmowy kod dostępu do zestawu 1000 najważniejszych hiszpańskich słów w aplikacji Fiszki językowe PONS.

Aplikacja umożliwia powtórkę i utrwalenie najważniejszych słów i zwrotów. Nagrania do poszczególnych fiszek zostały przygotowane przez rodzimych użytkowników języka hiszpańskiego. Aplikacja umożliwia także przeprowadzenie szybkiego testu znajomości słownictwa - całościowo lub jedynie z wybranego działu.

Do słownika dołączony jest kod dostępu do słownika PONS w wersji online – odpowiednika znanego i cenionego słownika internetowego pl.pons.com, lecz pozbawionego reklam, co przekłada się na szybkość jego działania.

Szczegóły produktu

 • ISBN: 

  9788381656870

 • Rok wydania: 

  2022

 • Objętość: 

  908

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  14.5x20.5cm

 • Tematyka: 

  Słownik