Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788375613308
Waga produktu: 0.320000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: POLTEXT

Tematem książek jest NOWOCZESNA korespondencja w niemieckim świecie biznesu - SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp.

Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile.

Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn.

A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty - warto umieć korzystać z tych wszystkich form komunikacji w języku niemieckim.

Właśnie w tej książce znajdziemy bogaty zbiór praktycznych przykładów, jak DZIŚ prowadzić zawodową korespondencję elektroniczną.

Powszechnie panuje opinia, że z Niemcami "można się dogadać po angielsku". Często faktycznie można. Ale ta możliwość jest nagminnie przeceniana, bo firma niemiecka, mając do wyboru zagranicznego partnera biznesowego operującego niemieckim lub operującego tylko angielskim z reguły wybierze jednak tego, z którym porozumienie możliwe jest po niemiecku.

Agnieszka Drummer - tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej koncepcji nauki języków obcych oraz bestsellerowych podręczników do niemieckiego. Prowadzi niezwykle popularną w Polsce stronę facebookową JĘZYK NIEMIECKI, liczącą ponad 220 tysięcy fanów, a także blog poświęcony nauce niemieckiego i internetową szkołę języków obcych. Od 25 lat mieszka w Niemczech. Uczy Polaków niemieckiego m.in. przez internet.

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-7561-330-8

 • Autorzy: 

  Agnieszka Drummer, Richard Boehnke

 • Rok wydania: 

  2014

 • Numer wydania: 

  1

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  220

 • Format: 

  14,5 x 21

Polecamy także