Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381752244
Waga produktu: 1.100 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 7.99 PLN
Wydawnictwo: POLTEXT

Chcesz zostać opiekunem bądź opiekunką osób starszych? Poznaj najważniejsze słownictwo, wyrażenia, konstrukcje oraz dialogi, które z pewnością przydadzą ci się w pracy.

Pragniesz zatroszczyć się o tych, którzy sami zrobić tego nie mogą - to piękne i niesamowite. Książka Język niemiecki dla opiekunów osób starszych powstała z myślą o tych, którzy każdego dnia pomagają innym, by mogli język obcy uczynić swoim dodatkowym atutem.

Początkowy rozdział zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne, które umożliwią ci budowanie prostych zdań oznajmujących i pytających w czasie teraźniejszym i przeszłym. Ich znajomość to pierwszy krok na drodze do sprawnej komunikacji. Kolejne rozdziały to zbiór najczęściej używanych słów i wyrażeń, które pozwolą ci poznać podopiecznego i jego rodzinę, a także:
  - opowiedzieć o sobie,
  - zapytać o samopoczucie i dolegliwości,
  - zorganizować czas wolny z podopiecznym,
  - umówić wizytę u lekarza czy dentysty,
  - reagować na trudne sytuacje,
i wiele więcej.

W książce znajdziesz również podpowiedzi, jak radzić sobie w sytuacjach, gdy występują trudności w porozumiewaniu się, czy wskazówki, jak napisać dobre CV w języku niemieckim. Wszystkie konstrukcje możesz sobie utrwalić za pomocą różnorodnych ćwiczeń znajdujących się w książce, a także zamieszczonych na końcu każdego podrozdziału sekcji Wytnij, rozwieś, zapamiętaj! z pięcioma najważniejszymi zawartymi w nim wyrażeniami.
Ta książka to wszystko, co jest ci potrzebne, by bez obaw podjąć pracę w charakterze opiekuna osób starszych.

Szczegóły produktu

 • ISBN: 

  9788381752244

 • Autor: 

  Grosz Natalia

 • Rok wydania: 

  2021

 • Objętość: 

  300

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  14.5x21.0cm

 • Tematyka: 

  Nauka języków

Napisz opinię
2021-05-04 14:12:13 - Tamara

Coraz więcej osób wyjeżdża do pracy do Niemiec do opieki nad osobami starszymi, ten samouczek jest bardzo fajny. Różni się od innych tym, że kładzie nacisk na komunikację i słownictwo. Polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także