Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381651912
Waga produktu: 0.55 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: klett polska
RAZ, DWA, TRZY, CZTERY. Kurs nauki języka w cztery tygodnie to kurs na poziomie A1–A2, dzięki któremu w miesiąc opanujesz język poprzez odpowiednie dawkowanie codziennej wiedzy! Ważne zagadnienia językowe podkreśli Ci osobisty trener, którego komentarze znajdziesz na marginesach książki. Dzięki 24 rozdziałom oraz 4 sekcjom powtórkowym opanujesz język w stopniu komunikatywnym w zaledwie 4 tygodnie! Dodatkowo znajdziesz w kursie dwie płyty z nagraniami mp3 i transkrypcją, pomocną w utrwalaniu przykładowych dialogów i zwrotów.

Dzięki nowoczesnej metodzie lingwistycznej zyskasz gruntowną znajomość gramatyki, słownictwa i środków komunikacji językowej, a po ukończeniu kursu osiągniesz poziom A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Kurs obejmuje gotowy plan nauki, na który składają się 24 lekcje o przejrzystej strukturze oraz 4 dni odpoczynku, podczas których nie przyswajasz nowych wiadomości, lecz dzięki łatwym zabawom językowym powtarzasz i utrwalasz to, czego się wcześniej nauczyłeś. Jeśli każdego dnia poświęcisz od trzydziestu minut do godziny na naukę języka, po 28 dniach ukończysz kurs z pełnym sukcesem.

Naukę podziel na dzienne porcje. Na początku każdej lekcji znajdziesz Słownictwo, które powinieneś poznać, aby łatwiej zrozumieć kolejną część, czyli Tekst lub Dialog. Zamieszczone dalej ćwiczenia pomogą ci w zrozumieniu tekstu czytanego i słuchanego. Na kolejnych stronach znajdziesz Objaśnienia do ćwiczeń dotyczące gramatyki, komunikacji językowej, słownictwa i wymowy.

Porady dla uczących się to podpowiedzi, jak uczyć się efektywnie, po jakie metody sięgać podczas nauki języka i jak wykorzystywać pozyskaną wiedzę w życiu codziennym.

Na końcu każdej lekcji znajdziesz stronę zawierającą Pigułkę wiedzy z danego dnia. Zostały tu skrótowo zebrane i przejrzyście zaprezentowane najważniejsza wiedza oraz podstawowe
umiejętności nabyte w czasie danej lekcji:

najważniejsze słownictwo dnia uporządkowane tematycznie,
najistotniejsze zwroty pomocne przy prowadzeniu rozmowy,
niezbędne podstawy gramatyki.

Na końcu książki znajdziesz dodatkowo:

transkrypcje do wszystkich nagrań,
polskie tłumaczenia wszystkich dialogów z nagrań i tekstów do czytania,
rozwiązania,
uporządkowane tematycznie zagadnienia gramatyczne. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z danym tematem,
słowniczek.

Szczegóły produktu

 • ISBN: 

  9788381651912

 • Autor: 

  Ortiz Sonia, de la Rosa M. Carmen Almendros

 • Rok wydania: 

  2022

 • Wydanie: 

  1

 • Objętość: 

  224

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Format: 

  16.5x23.5cm

 • Tematyka: 

  Nauka języków

Polecamy także