Wczytuję dane...
Kod EAN: 5903699821909
Waga produktu: 1.100 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.99 PLN
Wydawnictwo: edgard
„Gram i układam Zwierzęta” (18 msc – 4 lata) to zestaw z układankami i domino dla młodszych dzieci. Łączy je atrakcyjna tematyka – zwierzęta z rzeczywistości i wyobraźni, przedstawione z niezwykłym humorem i wrażliwością. Celem zabawy jest dopasowanie do siebie puzzli i kafelków ze zwierzętami, które ukrywają się wśród roślin lub szukają pary do wspólnych aktywności. Zwierzęta nie są jednak identyczne, gra wymaga więc bystrego oka i koncentracji podczas rozpoznawania zwierząt.
Dzięki temu mali gracze trenują m.in. myślenie logiczne oraz spostrzegawczość. Trening myślenia logicznego i spostrzegawczości Po czym poznać tukana? Co odróżnia bajkowego konia od prawdziwego? Gdzie mieszkają pingwiny i jak śpią żyrafy? Pakiet „Gram i układam Zwierzęta” (18 msc – 4 lata) wspiera rozwój myślenia logicznego przez zabawę. Dziecko ma okazję przyjrzeć się różnym zwierzętom, m.in.: wiewiórkom, które postanowiły podzielić się orzeszkiem, leniwcom zwisającym leniwie z drzew oraz słoniom schładzającym się wodą z trąby.
Dzięki różnicom w przedstawieniu tych samych zwierząt młodsze dzieci będą miały okazję ćwiczyć rozpoznawanie i klasyfikowanie obiektów. Układankami i domino można bawić się w pojedynkę lub z innymi graczami, wówczas kafelki losuje się i układa naprzemiennie. Barwne ilustracje Joanny Gwis i Katarzyny Nowowiejskiej wprowadzają dzieci w świat zwierząt ukazanych w zabawny i fascynujący sposób, zachęcając do gry i angażując uwagę. Kafelki do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek. Rozwój poznawanie świata, myślenie logiczne, spostrzegawczość, motoryka mała W serii również Domino Liczby Extra

Szczegóły produktu

 • Rok wydania: 

  2022

 • Wydanie: 

  1

 • Objętość: 

  0

 • Oprawa: 

  Pudełko kartonowe

 • Format: 

  18.5x18.5cm

 • Tematyka: 

  Gry Planszowe

Polecamy także