Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788490817193
Waga produktu: 0.625 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: edelsa
Pełny specjalny kurs DELE A2 jest materiałem przygotowującym do uzyskania dyplomu z języka hiszpańskiego jako języka obcego na poziomie A2, który oferuje przydatne materiały zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, ponieważ obejmuje wszystkie istotne treści na tym poziomie.

Ta książka może być używana jako kurs intensywny, regularny lub pełny, ponieważ pozwala dostosować tempo pracy i treści do dostępnego czasu. Ponadto umożliwia pracę z nim zarówno indywidualnie, jak i na zajęciach.

Składa się z sześciu kompletnych modeli egzaminacyjnych pogrupowanych według obszarów tematycznych, obejmujących pracę z różnymi treściami leksykalnymi, gramatycznymi i funkcjonalnymi przedstawionymi w sposób dydaktyczny i zorientowanymi na rzeczywiste zadania egzaminu. Oferuje również cztery serie gramatyczne w formie testów i sekcję treści funkcjonalnych, która zawiera podstawowe formuły i wykładniki językowe tego poziomu. Zawiera również sekcję dotyczącą poprawiania błędów oraz małą sekcję dotyczącą przyimków często używanych na tym poziomie.

Na końcu książki znajduje się sekcja z charakterystyką każdego testu oraz każdym zadaniem i wskazówkami, które pomogą uczniowi z powodzeniem wykonać każdy z testów i zadań.

Wyjaśnione odpowiedzi na wszystkie ćwiczenia znajdują się w osobnej książce. Te rozwiązania zapewniają szczegółowe wyjaśnienie zarówno prawidłowych, jak i nieprawidłowych pozycji.

Szczegóły produktu

 • ISBN: 

  9788490817193

 • Autor: 

  García-Vinó Mónica, Alzugaray Pilar

 • Rok wydania: 

  2021

 • Objętość: 

  222

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  21.0x28.0cm

 • Tematyka: 

  Nauka języków

Polecamy także