Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381750486
Waga produktu: 0,68 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
Wydawnictwo: POLTEXT

Język angielski na maturze Poziom podstawowy i rozszerzony. Do matury pozostało już tylko 100 dni? Czas na powtórkę! Przypomnij sobie niezbędne zagadnienia do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Masz jeszcze 100 dni, by powtórzyć, utrwalić lub przerobić zagadnienia, które czekają cię na maturze z języka angielskiego. Ta książka pomoże ci zaplanować pracę tak, byś zdążył zapoznać się z całym materiałem jeszcze przed majówką. Niestraszne ci będą czasy przyszłe, przeszłe i teraźniejsze, zdania warunkowe i wiele innych.

Co dokładnie znajdziesz w 100 dniach do matury?

1. Omówienie najważniejszych zagadnień gramatycznych i leksykalnych wraz z przykładami użycia.
2. Podział materiału na poziom podstawowy i rozszerzony
3. Ćwiczenia utrwalające wiedzę.
4. Klucz odpowiedzi do wszystkich zadań.

Cały materiał został podzielony na 100 krótkich lekcji. Wystarczy więc, że zrobisz codziennie jedną - zajmie ci to nie więcej niż 15 minut - i dzięki temu krok po kroku powtórzysz wszystkie zagadnienia do matury.

Jeśli więc potrzebujesz powtórki przed egzaminem dojrzałości, sprawdzianem z języka angielskiego lub po prostu chcesz przypomnieć sobie gramatykę i słownictwo na poziomie B1-B2, ta książka jest dla ciebie. Z jej pomocą opanujesz najważniejsze zagadnienia językowe i nauczysz się organizować swoją pracę tak, by przynosiła jak najlepsze efekty.

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-8175-048-6

 • Autorzy: 

  Marta Fihel, Krzysztof Jarecki

 • Rok wydania: 

  2021

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Ilość stron: 

  440

 • Format: 

  16,5 x 23,5

Polecamy także