Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Wesołe fasolki (Bright Beans) Kurs języka angielskiego. Kuferek (4 książeczki + 4 płyty CD)

Author:


EAN: 9788392977506


Price: 72.45 zł
45.99 złWe send in: 24 hours
Wesołe fasolki (Bright Beans) Kurs języka angielskiego. Kuferek (4 książeczki + 4 płyty CD)

ISBN: 978-83-929775-0-6


Publisher: Universum Fabryka Multimediów


Year: 2010


Pages: 60


Binding: pudełko


Size: 20 x 14,5


Level: wiek 0+


Share: Share on Facebook  

Zachwycająca kolekcja 4 książeczek i płyt dla dzieci, które chcą doskonale śpiewać i mówić także po angielsku. W bajkowy świat języka angielskiego przy pomocy magicznie oddziałującej muzyki wprowadzają nadzwyczaj sympatyczne wesołe fasolki. Każda z nich jednocześnie reprezentuje i rozwija poszczególne aspekty psychologiczno - fizjologiczno - intelektualnej kondycji dziecka.
 
Wesołe fasolki to najlepszy prezent dla dziecka od pierwszych chwil jego świadomych reakcji na dźwięk! Więcej informacji o metodzie, która poprzez muzykę i zabawę pozwala aktywnie wspomagać rozwój dziecka znajdziesz w załączonej książeczce. To doskonała zabawa i jednocześnie znakomite przygotowanie do pierwszego kompletnego kursu języka angielskiego dla dzieci: My Yellow House - uczymy się śpiewająco!

Kurs jest zalecany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, rekomendowany przez miesięcznik Rodzice oraz stację Mini Mini.

Bright Beans (Wesołe Fasolki) (wiek 0-3)

Nasza rekomendacja! Kuferek Wesołe fasolki to doskonały prezent dla dziecka na zakończenie szkoły czy przedszkola!

Posłuchaj fragmentów nagrań (MP3):
- Fragment 1 >
- Fragment 2 >
- Fragment 3 >
- Fragment 4 >
- Fragment 5 >

Yellow House English wiodąca w świecie marka znana z rewelacyjnie skutecznych metod nauczania języka angielskiego poprzez zabawę przedstawia: Bright Beans (Wesołe Fasolki) - to pierwsze słowa, wyrażenia i piosenki po angielsku, zestaw czterech płyt, czterech książek i przewodnika dla rodziców (wiek: 0+) oraz jego wspaniałą kontynuację: My Yellow House (Angielski w domu) składający się z pięciu płyt, pięciu książek i przewodnika. Uwielbiany przez dzieci! Rekomendowany przez ekspertów! Wielokrotnie nagradzany na całym świecie! (wiek: 3+).

Przeczytaj artykuł z miesięcznika "Rodzice", dlaczego ten kurs jest tak rewelacyjny!

Naukowcy badający rozwój dzieci są zgodni co do tego, że naukę języka obcego najlepiej rozpoczynać jak najwcześniej. Kluczowe są pierwsze lata, a nawet miesiące życia, bo właśnie wtedy maluch naturalnie i łatwo chłonie "melodię" języka, jego akcent. Do siódmego roku życia potrafi zapamiętać nawet piętnaście nowych słów dziennie, a jego mózg, jak nigdy później, jest otwarty na przyswajanie konstrukcji językowych. Dzieci, szczególnie te najmłodsze, akceptują dodatkowy język na takiej samej zasadzie jak wszystkie nowe rzeczy, które poznają. Najszybciej uczą się go słuchając krótkich piosenek, rymowanek czy wierszyków. Najlepiej, jeśli towarzyszy im muzyka. Dlatego już niemowlęciu warto puszczać płyty, na przykład z angielskimi piosenkami. Ważne jest, by robić to regularnie, na przykład dwa razy dziennie. Oczywiście im częściej, tym lepiej. Dziecko powinno mieć kontakt z językiem przynajmniej przez 30% swojego czasu, żeby nauczyło się nim biegle posługiwać. To znaczy, że można uczyć malucha nie tylko jednego języka, ale nawet dwóch czy trzech jednocześnie! Puszczaj mu płyty z piosenkami w domu, w samochodzie, gdy zasypia. Niech niemowlę rozpoczyna naukę obcego języka (podobnie jak tego, w którym mówią do niego rodzice), już od chwili przyjścia na świat.

Właśnie do niemowląt i najmłodszych pociech (do 3 lat) adresowane są "Wesołe Fasolki. Pierwsze piosenki po angielsku". Na czterech płytach nagrano pełne energii piosenki o skakaniu, ulubionych zabawkach, odbijaniu piłki, zabawie w chowanego. Piosenki zapoznają z liczbami, nazwami zwierząt, słowami nazywającymi podstawowe emocje. W rytm wpadających w ucho melodii powtarzają proste zwroty służące do komunikowania się. Z łatwością zapadają one w pamięć dzięki muzycznym skojarzeniom i powtórzeniom. Dziecko słuchające tych utworów bawi się, cieszy i jednocześnie uczy 140 słów i 45 podstawowych angielskich zwrotów.

Do starszych dzieci, w wieku od 3 do 11 lat adresowany jest kurs "Angielski w domu" ("My Yellow House"). Wykorzystano w nim metodę uczenia zwaną Song­Stories. Narratorem jest dwujęzyczna dziewczynka, która po krótkim wstępie w języku polskim, śpiewa razem z przyjaciółmi po angielsku, opowiadając krótkie historyjki. Od zwykłego "hello", przez wizytę na wsi, aż do przygód piratów, maluchy poznają słownictwo, formy gramatyczne i oryginalną wymowę tak jak lubią - w zabawie. I poznają p"onad 500 nowych wyrazów.

To najlepszy prezent dla Twojego Dziecka!


Reviews
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently are 7 guests and 
3 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Wednesday 28 October, 2020  
Copyright © 2007-2020 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 0,4385 s