Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


UKRAIŃSKI-POLSKI. Rozmawiaj na każdy temat 1 z nagraniami MP3 w języku polskim

Author:


EAN: 9788363685881


Price: 29.90 zł
23.99 złWe send in: 24 hours
UKRAIŃSKI-POLSKI. Rozmawiaj na każdy temat 1 z nagraniami MP3 w języku polskim

Redaktor serii: Ewa Maria Rostek


Publisher: Wagros


ISBN: 978-83-63685-88-1


Year: 2020


Pages: 206


Binding: miękka (PB)


Size: 14,7 x 21


Publication language: ukraiński/polski


Share: Share on Facebook  

UKRAIŃSKI-POLSKI. Rozmawiaj na każdy temat 1 to dwuczęściowy niepowtarzalny podręcznik do nauki języka polskiego dla Ukraińców.

 • Książka uczy wypowiedzi po polsku na różne przydatne tematy.
 • W tej części uczący dowie się, jak rozmawiać o rodzinie, uczuciach, posiłkach, miejscu zamieszkania, swoim hobby oraz sprawach codziennych.
 • Na bazie podanych w książce przykładowych zdań łatwo można zbudować swoje własne wypowiedzi.
 • Książka pomaga w szybkim opanowaniu uniwersalnych wyrażeń zawartych w logicznym kontekście.
 • Nagrania w formacie MP3 do wybranych tekstów pomagają osłuchać się z językiem polskim.

W dobie internetu oraz licznych możliwości podróżowania i komunikowania się z osobami z innych krajów znajomość języków obcych ma coraz większe znaczenie. Dlatego tak wany jest wybór słów i wyrażeń, które należy opanować podczas nauki.

Każdy uczący się języka wie bardzo dobrze, że najłatwiej uczyć się słownictwa w kontekście. Dlatego nasi autorzy opracowali dla Was zdania zawierające najważniejsze słownictwo, konieczne do codziennej komunikacji. Autorzy serii "Rozmawiaj na każdy temat" codziennie posługują się w życiu prywatnym i zawodowym językiem obcym i bardzo dobrze wiedzą, jak ważna jest poprawna komunikacja językowa.

Wybrali oni do ksiąski zdania najczęściej stosowane w języku codziennym, w rożnych życiowych sytuacjach. Zebrali też współczesne słownictwo dotyczące internetu czy Facebooka.

By nauka była bardziej efektywna zdania zostały połączone w ciągi logiczne tworzące quasi-dialogi. Takie pozorne dialogi, z których wiele zostało nagranych w formie plików MP3, skutecznie pomagają w lepszym zapamiętywaniu słownictwa.

Nie zawsze zdanie z jednego języka da się dosłownie przetłumaczyć na inny. Ważne jest natomiast, by oznaczało to samo w obu językach. Dlatego mając zestaw takich zdań jest łatwiej się uczyć. Nie musisz już zastanawiać się, jak wyrazić różne życiowe prawdy. Masz je tu zebrane.

Nie musisz wymyślać komplementów, zastanawiać się, jak po ukraińsku wyrazić uczucia - miłość, sympatię lub radość. Podpowiedzi znajdziesz w tej książce.

Nasz dwuczęściowy podręcznik zawiera zestaw najczęściej stosowanych pytań i różnych modelowych odpowiedzi (pozytywnych, neutralnych lub negatywnych). Obie części podręcznika zawieraj, słownictwo 16 najpopularniejszych tematów spotykanych na egzaminach i w codziennym życiu. Jest to po prostu repetytorium tematyczno-leksykalne w pytaniach i odpowiedziach.

Polecamy tą książkę Ukraińcom, którzy przebywając w Polsce muszą w miejscu nauki lub pracy postukiwać się językiem polskim.

Ta książka przyda się na pewno wszystkim, którzy chcieliby w miarę szybko dobrze nauczyć się komunikacji w języku polskim. Po prostu rozmawiajcie dzięki tej książce na każdy temat.

Polecamy tą książkę również Polakom, którzy już mieli kontakt z językiem ukraińskim, znają zasady pisowni i podstawy gramatyki, z nadzieją, że będzie im bardzo pomocna w nauce języka ukraińskiego.

Uwagi dla korzystających z podręcznika

 • Zdania w obu językach umieszczone zostały w książce na dwóch stronach na tej samej wysokości, tak by łatwo znaleźć tłumaczenie.
 • Wyszukujemy w książce zdania, jakich najczęściej sami używamy w języku ukraińskim/polskim i uczymy się ich po polsku/ukraińsku. Będą to zwroty i wyrażenia, które są nam bliskie, więc o wiele łatwiej je zapamiętamy.
 • Dzięki dwujęzycznemu opracowaniu tematów łatwo jest uczyć się nowych słów i wyrażeń. Nie trzeba co chwilę sięgać do słownika. Dzięki kontekstowi domyślamy się ich znaczenia, albo sprawdzamy tłumaczenie całego zdania.
 • Można tłumaczyć zdanie ukraińskie na język polski, a następnie sprawdzić, jak wygląda jego tłumaczenie. lub odwrotnie...
 • Na podstawie zdań znajdujących się w książce można budować własne wypowiedzi lub opowiadania. Warto tworzyć własne dialogi sytuacyjne. Najpierw zastanawiamy się, jak wyglądałaby w naszym otoczeniu rozmowa na określony temat, a potem wyszukujemy wszystkie zdania, które przydadzą się w języku polskim/ukraińskim do skonstruowania takiego dialogu.
 • Naukę ułatwi słuchanie polskich nagrań, z jednoczesnym czytaniem ich ukraińskiego tłumaczenia. Na nagrania zostały wybrane przykładowe zestawy zdań układając się w quasi-dialogi lub w typowe dialogi tematyczne. Taki zestaw najpopularniejszych zdań, powiązanych ze sobą logicznie, daje si łatwiej zapamiętać.
 • Oznaczenia informujące jaki numer posiada nagrany fragment książki znajdują się wyłącznie P0 stronie języka polskiego.

Reviews
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently are 17 guests and 
12 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Saturday 15 August, 2020  
Copyright © 2007-2020 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 1,4644 s