Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Polski krok po kroku (A1). Podręcznik studenta + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik nauczyciela (Pakiet 3xbook + 2xCD)

Author:


EAN: 9788393073108; 9788393073139; 9788394117818


Price: 223.00 zł
178.40 złWe send in: 24 hours
Polski krok po kroku (A1). Podręcznik studenta + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik nauczyciela (Pakiet 3xbook + 2xCD)

ISBN: pakiet_krok_po_kroku_polski_A1


Publisher: Glossa


Year: 2015


Pages: 180+112+272


Binding: 3x miękka (PB)


Size: 21,0 x 29,7


Series: Polski krok po kroku


Level: A1


Publication language: polski


Share: Share on Facebook  

Pakiet zawiera 3 książki do poziomu A1:
- podręcznik studenta,
- zeszyt ćwiczeń
- podręcznik nauczyciela

Podręcznik Polski, krok po kroku (A1) obejmuje 26 rozdziałów i jest przeznaczony na około 120 jednostek lekcyjnych. Do podręcznika dołączona jest płyta z nagraniami MP3 obejmująca blisko 3 godziny nagrań dialogów, tekstów i ćwiczeń.

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika Polski, krok po kroku A1 to wyjątkowo przydatne narzędzie w rękach nauczyciela, jak i samego ucznia. Każdy z 26 rozdziałów zawiera po kilkanaście ćwiczeń, dobranych precyzyjnie i celowo, by jeszcze bardziej ułatwić studentom komunikację w języku polskim.

Polski krok po kroku A1. Podręcznik nauczyciela obejmuje komentarz metodyczny do wszystkich dialogów i ćwiczeń, ponad 70 zupełnie nowych gier komunikacyjnych, służących "rozgadaniu" oraz automatyzacji gramatyki i słownictwa, ponad 150 opisów dodatkowych działań aktywizujących uczniów, często nie wymagających kserowania, zestawy zadań pisemnych do każdej lekcji, listy ćwiczeń służących rozwijaniu konkretnych sprawności, odsyłacze do najbardziej przydatnych ćwiczeń z portalu e-polish.eu, 9 warsztatów fonetycznych zawierających ćwiczenia i wiersze do treningu wymowy poszczególnych głosek, 5 testów ewaluacyjnych, transkrypty nagrań z podręcznika i klucze odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń z podręcznika.


Seria Polski, krok po kroku, jest w chwili obecnej jedną z najbardziej nowoczesnych i uniwersalnych publikacji na rynku. Podręczniki pisane są tylko po polsku, by od pierwszej lekcji zanurzyć studentów w nowym języku i zmobilizować do jego używania. Doskonale sprawdzają się zarówno w grupach, jak i na zajęciach indywidualnych.

Z powodzeniem mogą być wykorzystywane na kursach intensywnych w szkołach językowych, jak również na kursach semestralnych prowadzonych na uczelniach oraz w ramach szkoleń w firmach.

Atutem serii Polski, krok po kroku są przejrzyste tabele gramatyczne, intuicyjne wyjaśnianie zagadnień gramatycznych w dialogach, bogactwo leksyki, oraz dobra jakość i naturalne brzmienie nagrań. Bardzo atrakcyjna szata graficzna została pomyślana tak, by nie tyle zdobić, ale przede wszystkim stwarzać nowe okazje do mówienia.

Komunikacja jest nadrzędnym, konsekwentnie realizowanym celem książki. W kontekst komunikacyjny wplecione są zagadnienia gramatyczne, ćwiczenia automatyzujące mają często postać dialogów, a same dialogi i teksty brzmią bardzo naturalnie.

Studenci docenią też z pewnością fabularną oprawę podręczników. Seria opisuje przygody piątki bohaterów, którzy przyjechali do Krakowa na kurs języka polskiego. Spędzając w Polsce niepowtarzalne wakacje, poznają miasto, stawiają czoła codziennym problemom, gotują, zawierają przyjaźnie, zakochują się...

Jako pierwszy na rynku e-coursebook, każdy podręcznik z serii stwarza szerokie możliwości studentom, jak i nauczycielom.

Studenci mają możliwość korzystania z niego jako z samouczka - online udostępnione są tłumaczenia poleceń, klucz do ćwiczeń, komentarze gramatyczne w kilku językach oraz multimedialny słownik ze specjalnym systemem zapamiętywania słówek.

Dla nauczycieli dostępne online są dodatkowe nagrania i bogata baza dodatkowych ćwiczeń oraz materiałów z wyszukiwarką, co bardzo ułatwia dostosowanie lekcji do indywidualnych potrzeb uczniów. Do każdej lekcji dostępny jest ponadto: podręcznik nauczyciela z uwagami metodycznymi, gry aktywizujące, testy sprawdzające, komentarze gramatyczne.

Seria podręczników do nauki języka polskiego jako obcego Polski, krok po kroku została opracowana z uwzględnieniem standardów wymagań egzaminacyjnych Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.Pakiet Polski krok po kroku kupisz taniej!Pobierz katalog podręczników

Reviews
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently are 16 guests and 
11 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Sunday 27 September, 2020  
Copyright © 2007-2020 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 0,4514 s