Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Strona główna księgarni
Szczęśliwa godzina!
Brak książek w szczęśliwej godzinie!

Zaglądaj do nas częściej i upoluj swoja SZCZĘŚLIWĄ GODZINĘ!!!
Współpracują z nami

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Polski krok po kroku (A1). Podręcznik studenta + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik nauczyciela (Pakiet 3xbook + 2xCD)

Autor:


EAN: 9788393073108; 9788393073139; 9788394117818


Cena: 223.00 zł
178.40 złWysyłamy w ciągu: 24 godzin
Polski krok po kroku (A1). Podręcznik studenta + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik nauczyciela (Pakiet 3xbook + 2xCD)

ISBN: pakiet_krok_po_kroku_polski_A1


Wydawca: Glossa


Rok wydania: 2015


Ilość stron: 180+112+272


Oprawa: 3x miękka (PB)


Format: 21,0 x 29,7


Seria: Polski krok po kroku


Poziom: A1


Język publikacji: polski


Podziel się: Podziel się na FACEBOOK  

Pakiet zawiera 3 książki do poziomu A1:
- podręcznik studenta,
- zeszyt ćwiczeń
- podręcznik nauczyciela

Podręcznik Polski, krok po kroku (A1) obejmuje 26 rozdziałów i jest przeznaczony na około 120 jednostek lekcyjnych. Do podręcznika dołączona jest płyta z nagraniami MP3 obejmująca blisko 3 godziny nagrań dialogów, tekstów i ćwiczeń.

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika Polski, krok po kroku A1 to wyjątkowo przydatne narzędzie w rękach nauczyciela, jak i samego ucznia. Każdy z 26 rozdziałów zawiera po kilkanaście ćwiczeń, dobranych precyzyjnie i celowo, by jeszcze bardziej ułatwić studentom komunikację w języku polskim.

Polski krok po kroku A1. Podręcznik nauczyciela obejmuje komentarz metodyczny do wszystkich dialogów i ćwiczeń, ponad 70 zupełnie nowych gier komunikacyjnych, służących "rozgadaniu" oraz automatyzacji gramatyki i słownictwa, ponad 150 opisów dodatkowych działań aktywizujących uczniów, często nie wymagających kserowania, zestawy zadań pisemnych do każdej lekcji, listy ćwiczeń służących rozwijaniu konkretnych sprawności, odsyłacze do najbardziej przydatnych ćwiczeń z portalu e-polish.eu, 9 warsztatów fonetycznych zawierających ćwiczenia i wiersze do treningu wymowy poszczególnych głosek, 5 testów ewaluacyjnych, transkrypty nagrań z podręcznika i klucze odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń z podręcznika.


Seria Polski, krok po kroku, jest w chwili obecnej jedną z najbardziej nowoczesnych i uniwersalnych publikacji na rynku. Podręczniki pisane są tylko po polsku, by od pierwszej lekcji zanurzyć studentów w nowym języku i zmobilizować do jego używania. Doskonale sprawdzają się zarówno w grupach, jak i na zajęciach indywidualnych.

Z powodzeniem mogą być wykorzystywane na kursach intensywnych w szkołach językowych, jak również na kursach semestralnych prowadzonych na uczelniach oraz w ramach szkoleń w firmach.

Atutem serii Polski, krok po kroku są przejrzyste tabele gramatyczne, intuicyjne wyjaśnianie zagadnień gramatycznych w dialogach, bogactwo leksyki, oraz dobra jakość i naturalne brzmienie nagrań. Bardzo atrakcyjna szata graficzna została pomyślana tak, by nie tyle zdobić, ale przede wszystkim stwarzać nowe okazje do mówienia.

Komunikacja jest nadrzędnym, konsekwentnie realizowanym celem książki. W kontekst komunikacyjny wplecione są zagadnienia gramatyczne, ćwiczenia automatyzujące mają często postać dialogów, a same dialogi i teksty brzmią bardzo naturalnie.

Studenci docenią też z pewnością fabularną oprawę podręczników. Seria opisuje przygody piątki bohaterów, którzy przyjechali do Krakowa na kurs języka polskiego. Spędzając w Polsce niepowtarzalne wakacje, poznają miasto, stawiają czoła codziennym problemom, gotują, zawierają przyjaźnie, zakochują się...

Jako pierwszy na rynku e-coursebook, każdy podręcznik z serii stwarza szerokie możliwości studentom, jak i nauczycielom.

Studenci mają możliwość korzystania z niego jako z samouczka - online udostępnione są tłumaczenia poleceń, klucz do ćwiczeń, komentarze gramatyczne w kilku językach oraz multimedialny słownik ze specjalnym systemem zapamiętywania słówek.

Dla nauczycieli dostępne online są dodatkowe nagrania i bogata baza dodatkowych ćwiczeń oraz materiałów z wyszukiwarką, co bardzo ułatwia dostosowanie lekcji do indywidualnych potrzeb uczniów. Do każdej lekcji dostępny jest ponadto: podręcznik nauczyciela z uwagami metodycznymi, gry aktywizujące, testy sprawdzające, komentarze gramatyczne.

Seria podręczników do nauki języka polskiego jako obcego Polski, krok po kroku została opracowana z uwzględnieniem standardów wymagań egzaminacyjnych Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.Pakiet Polski krok po kroku kupisz taniej!Pobierz katalog podręczników

Recenzje
Kontakt

Telefony kontaktowe:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(pn. - pt. 9.00 do 17.00)

Live chat z Biurem Obsługi
(pn. - pt. 9.00 do 17.00)


Dyżurni konsultanci

Nr GG: 42470092 porozmawiajikona gg
Nr GG: 7738446 porozmawiajikona gg
Kto jest online
Aktualnie jest 41 gości i 
9 Zarejestrowanych Klientów online.
Znajdź nas na
Facebooku
Osiągnięcia
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!

podium
Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"

logo_super
Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  piątek, 22 marzec 2019  
Copyright © 2007-2019 Poltax
Projekt i wykonanie: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 1,6021 s