Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Niderlandzki od podstaw część 2 - czasowniki - werkwoorden

Author:


EAN: 9788360896297


Price: 30.00 zł
24.79 złWe send in: 24 hours
Niderlandzki od podstaw część 2 - czasowniki - werkwoorden

ISBN: 978-83-60896-29-7


Publisher: Granpok


Year: 2011


Pages: 142


Binding: miękka (PB)


Size: 21 x 14,8


Share: Share on Facebook  

Praatte czy prate? Vliegte, vliegde czy vloog?
Masz takie problemy? Ten podręcznik pomoże Ci je rozwiązać.

Ten dwukolorowy słownik ilustrowany to podręcznik polecany osobom początkującym oraz średnio zaawansowanym, uczniom, studentom i samoukom, którzy chcą utrwalić i poszerzyć wiedzę gramatyczną z zakresu czasów i trybów czasownika używanych w języku niderlandzkim. Podręcznik może być pomocny również nauczycielom w trakcie zajęć lub lekcji indywidualnych.

Podręcznik zawiera praktyczne przykłady użycia czasowników regularnych, nieregularnych oraz schematy odmiany czasowników posiłkowych (zijn, hebben, kunnen, mogen, willen, zullen) we wszystkich czasach.

Podręcznik ten zawiera także pełną odmianę 560 niderlandzkich czasowników zarówno regularnych jak i nieregularnych. W każdej, przejrzystej tabelce znajduje się koniugacja czasownika w czasie teraźniejszym, czasach przeszłych i przyszłym. Dla 39 czasowników znajdują się zdania przykładowe z tłumaczeniem, ilustrujące użycie odmienianego czasownika w kontekście.

Na końcu książki znajduje się indeks czasowników, ułatwiający korzystanie z tabel koniugacyjnych oraz lista czasowników niderlandzkich z tłumaczeniem.

Czerwony druk pobudzający i przykuwający uwagę
Szybka, wielozmysłowa, skuteczna nauka

Niderlandzki od podstaw część 2 - czasowniki:

- dla początkujących i zaawansowanych
- praktyczne przykłady użycia czasowników nieregularnych
- czasowniki posiłkowe i ich odmiana
- schemat odmiany 560 niderlandzkich czasowników
- czerwony druk pobudzający i przykuwający uwagę
- szybka, wielozmysłowa, skuteczna naukaSpis treści:

5 Po co się uczyć czasowników?
8 Blazen
10 Bouwen
12 Breken
14 Doen
16 Dragen
18 Drinken
20 Eten
22 Gaan
24 Gieten
26 Hangen
28 Helpen
30 Houden
32 Kijken
34 Koken
36 Leven
38 Lezen
40 Liggen
42 Lopen
44 Nemen
46 Praten
48 Reizen
50 Scheren
52 Schilderen
54 Schrijven
56 Sluiten
58 Snijden
60 Spelen
62 Spreken
64 Springen
66 Staan
68 Trekken
70 Vliegen
72 Vragen
74 Wachten
76 Werken
78 Werpen
80 Zingen
82 Zitten
84 Zwemmen
Odmiana czasowników pomocniczych
87 - zijn, hebben, kunnen, mogen, willen, zullen
93 Schemat odmiany 522 niderlandzkich czasowników
132 Indeks alfabetyczny polsko-niderlandzki

O serii słowników obrazkowych "Od podstaw..."

Od podstaw... to unikalna seria 20 ilustrowanych słowników w 9 językach: angielskim, duńskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, niderlandzkim, norweskim, szwedzkim oraz włoskim.

W słownikach używa się czerwonego koloru, który pobudza organizm do entuzjastycznego działania. Zakrywając tekst wkładką z czerwonej folii (tekst staje się wtedy niewidoczny) możemy ćwiczyć rozumienie języka mówionego.

Do każdego słownika (za wyjątkiem Niderlandzki od podstaw cz. 2 - czasowniki) dołączono płytę CD. Nagrania są powolne i wyraźne, mamy więc wystarczająco dużo czasu aby zarejestrować usłyszane słowo. Słuchając nagrań mamy też dostatecznie dużo czasu na podpis rysunków. Każdy ze słowników zawiera około 500 podstawowych słów w danym języku.

W odpowiedzi na bardzo przychylne przyjęcie przez użytkowników wydawnictwo przygotowało specjalne słowniki ze słownictwem branżowym w języku angielskim, hiszpańskim, niderlandzkim, norweskim, szwedzkim oraz włoskim. Słownictwo branżowe w wersji obrazkowej zawiera tematykę dla pracujących w budownictwie, ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie.

Dzięki słownikom obrazkowym z serii Od podstaw... odświeżymy znajomość słownictwa, poćwiczymy poprawność wymowy oraz pisowni. Słownictwo nagrane jest przez lektorów w ich ojczystym języku. W ten sposób gwarantowana jest w 100% poprawność wymowy.


Od autorki

Kolory mają wpływ na nasze życie, nasze życie toczy się wśród kolorów. Choć nie zdajemy sobie świadomie na co dzień z tego sprawy, nasza fizyczna i psychiczna kondycja uzależniona jest od oświetlenia i otaczających nas kolorów.

W książce używam czerwonego koloru - koloru krwi i ognia. Dlaczego?

Kolor czerwony kojarzy się z podstawowymi instynktami, z siłą, odwagą, chęcią do walki. Ten kolor uaktywnia nas organizm i pobudza do entuzjastycznego działania. Tego potrzebujemy ucząc się obcego języka. W obecności czerwieni napięcie naszych mięśni wzrasta, puls przyśpiesza, poziom adrenaliny w krwi wzrasta, oddech jest lekko przyśpieszony, a więc mamy dotleniony umysł. Tak jak dotleniony organizm u sportowca zdolny jest do nieprzeciętnego wysiłku tak dotleniony umysł łatwiej nasiąka wiedzą/wydajniej się uczy. Nasze serce bije szybciej, więc koncentracja wzrasta, bo nie nudzimy się, nauka nas wciąga.

Dorośli, lubiący czerwony kolor, skłonni są szybciej do podjęcia działania, lubią ryzyko i mają wewnętrzne poczucie, że sukces jaki osiągają to luksus ich życia. Nie bez przyczyny rękawice bokserskie mają czerwony kolor. Ten kolor stymuluje nas do wysiłku, pobudza nasz apetyt na sukces. Tym sukcesem jest szybka nauka obcego języka. Oko ludzkie potrzebuje tylko 0,02s by zauważyć czerwień i aż 3 razy tyle by zauważyć kolor niebieski. Szybka reakcja na czerwień, ten pozytywny stres wzmacnia koncentrację i naszą uwagę. Dlatego też wszystkie ostrzegawcze znaki drogowe mają czerwony kolor.

Słownik obrazkowy to trochę inny sposób nauki słownictwa. Do książki dołączona jest płyta CD. Nagrania są powolne i wyraźne - ćwiczenie wymowy jest bezstresowe. Nasz umysł ma wystarczająco dużo czasu by zarejestrować usłyszane słowo, nie wpadamy w panikę, bo to nie potok niezrozumiałych dźwięków. Słuchając nagrań mamy też dostatecznie dużo czasu na podpis rysunków. Takie małe dyktando - to świetna okazja do nauki pisania w języku obcym.

Kombinacja języka mówionego i pisanego oraz asocjacja z rysunkami nie tylko przyśpiesza proces zapamiętywania. Zapamiętujemy na dłużej pojęcia, a usłyszane słowa kojarzą nam się natychmiast z przedmiotem, szybciej rozumiemy język mówiony, nie tłumaczymy go już na język ojczysty. Usłyszane słowo będzie kojarzyć się nam z przedmiotem, a nie tylko z szeregiem liter.

Do książek dołączona jest wkładka z czerwonej folii. Zakrywając tekst folią (tekst staje się wtedy niewidoczny) możemy ćwiczyć rozumienie języka mówionego. Rozszerzony sposób efektywnego korzystania ze słownika znajduje się na wstępie słownika.

Teresa Jaskólska jest właścicielką szkoły nauki języków obcych w Soest. W szkole opracowywane są programy efektywnego nauczania języków obcych na różnych poziomach, dla kursantów o różnych zdolnościach do nauki języków obcych. Nauka, czy to pod kierunkiem nauczyciela czy samodzielna musi wielostronnie, zarówno psychicznie jak i fizycznie, angażować uczącego się. Wieloletnie doświadczenia nabyte w czasie uczenia dorosłych, którzy od lat wypadli z procesu systematycznej nauki, uwzględnione są w tym cyklu książek.

dr Teresa Jaskólska Schothuis


Pobierz katalog

Ammount of Reviews: 1

Reviews
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently are 15 guests and 
11 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Friday 02 October, 2020  
Copyright © 2007-2020 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 0,4356 s