Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Niderlandzki drugi krok. Podręcznik do nauki niderlandzkiego z płytą CD i darmowym dostępem do e-platformy (poziom A2/B1). Wydanie 2

Author:


EAN: 9788360896488


Price: 44.00 zł
37.40 złWe send in: 24 hours
Niderlandzki drugi krok. Podręcznik do nauki niderlandzkiego z płytą CD i darmowym dostępem do e-platformy (poziom A2/B1). Wydanie 2

ISBN: 978-83-60896-48-8


Publisher: Granpok


Year: 2016


Pages: 143


Binding: miękka (PB)


Size: 21,0 x 29,7


Level: A2-B1


Share: Share on Facebook  

Niderlandzki drugi krok to kontynuacja podręcznika dla początkujących Niderlandzki krok po kroku. Jest to podręcznik dla lekko zaawansowanych; tematy lekcji nawiązują do życia i pracy w Holandii; dużo ćwiczeń z kluczem dla osób uczących się samodzielnie jak i dla osób uczących się pod kierunkiem nauczyciela; zawiera płytę CD i darmowy dostęp do interaktywnej e-platformy.

Książka opracowana z myślą o osobach chcących osiągnąć poziom A2-B1 języka niderlandzkiego:

- dla średniozaawansowanych
- ponad 190 ćwiczeń z kluczem
- tematy lekcji nawiązują do życia i pracy w Holandii
- utrwala i poszerza wiedzę nawiązując do "Niderlandzki krok po kroku" i "Mów co chcesz po holendersku"
- dla osób uczących się samodzielnie jak i dla uczących się pod kierunkiem nauczyciela
- z darmowym dostępem do interaktywnej e-platformy
- z płytą CD audio.

Od Autorki

Niderlandzki drugi krok to kontynuacja podręcznika dla początkujących ‘Niderlandzki krok po kroku’. Napisałam go z myślą o osobach, które samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela chcą poszerzyć swą znajomość języka niderlandzkiego. Po przerobieniu materiału tego podręcznika osiągniesz poziom B1 według systemu wytycznych Rady Europy dotyczących nauczania i uczenia się języków europejskich CEF.

‘Niderlandzki drugi krok’ zawiera osiem rozdziałów, które rozpoczynają się dialogami nawiązującymi do autentycznych sytuacji z życia bohaterów, znanych z podręcznika ‘Niderlandzki krok po kroku’. Dodałam tu krótkie teksty poszerzające dany temat. Stała część podręcznika ‘Zwroty, słówka’pozwoli Ci zapoznać się z gotowymi konstrukcjami słownymi i słówkami dotyczącymi tematu poruszanego w rozdziale oraz zwrócić uwagę na różnice między językiem polskim a niderlandzkim. Wybór zwrotów frazeologicznych urozmaici Ci naukę.

Zagadnienia gramatyczne - stosunkowo niewielka część każdego rozdziału - przedstawiłam w uproszczony i zrozumiały sposób, z myślą o osobach nie lubiących uczyć się teorii. Duża ilość różnorodnych ćwiczeń pomoże Ci efektywnie przyswoić słownictwo, gramatykę, wymowę oraz pisownię. Celem ich jest przede wszystkim aktywne opanowanie języka. Ćwiczenia o wyższym stopniu trudności oznaczyłam gwiazdką.

Klucz do ćwiczeń umożliwia ich samokontrolę, co szczególnie ważne jest podczas samodzielnej nauki. W podręczniku nie zabrakło oczywiście słowniczka niderlandzkopolskiego, a dodatkowym ułatwieniem nauki jest lista czasowników nieregularnych z ich formami w czasach przeszłych. By ułatwić samoukom zrozumienie tekstów dodałam tłumaczenia w języku polskim. Do podręcznika dołączona jest CD audio. Nagrań tekstów oraz zwrotów i słówek możesz słuchać praktycznie wszędzie. Prawidłowa wymowa języka niderlandzkiego przyjdzie Ci z taką łatwością, że sam będziesz zaskoczony.

Rozszerzenie znajomości słownictwa

W każdym rozdziale znajdziesz mapę myśli. Na każdej linii umieszczaj słowa klucze lub obrazki. Zadbaj o dużą ilość kolorów przy tworzeniu nowych słów lub zwrotów. Mapy myśli pomogą Ci w systematyzowaniu wiedzy i dzięki nim masz obraz całości, a nie fragmentu wiedzy. W ten sposób szybciej się uczysz i zapamiętujesz, a także lepiej utrwalasz materiał podany w danym rozdziale.

E-learning

Samodzielna nauka na e-platformie da Ci swobodę i niezależność. Staraj się jednak zaplanować stałe momenty nauki. Wyrobisz sobie wtedy nawyk tak, że nauka będzie jeszcze bardziej efektywna.

Na koniec słowo do ciebie, droga czytelniczko! Choć często starałam się przy odmianie czasowników polskich podawać również formę żeńską, ze względu na objętość książki nie zawsze to było możliwe. Przyjemnej nauki i dużo sukcesów życzy autorka

Agata van Ekeren Krawczyk
Reviews
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently is 8 guests and 
11 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Saturday 31 October, 2020  
Copyright © 2007-2020 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 0,4404 s