Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


News and Site Information.
News and Site Information.
Polish for foreigners - zmiany
  Date: Monday 24 June, 2013


Zmiany w Dziale Polish for foreigners


Szanowni Państwo, śpieszymy z informacją, że kategoria Polski dla obcokrajowców / Polish for foreigners posiada nowe, rozbudowane drzewo podkategorii. Zostało ono zmodyfikowane w odpowiedzi na Państwa sugestie.

Teraz ten popularny dział księgarni posiada 40 podkategorii, m.in. dodaliśmy podział książek i podręczników wg. poziomów (standard europejski Common European Framework).Dla Państwa wygody podkategorie znajdują się teraz w dwóch miejscach: menu bocznym oraz dodatkowo w środkowej kolumnie - wystarczy wejść do kategorii głównej Polski dla obcokrajowców. Wystarczy kliknąć w interesującą podkategorię, a mechanizm księgarni przefiltruje tylko książki z wybranej grupy. Np. jeżeli chcemy zawęzić nasze przeglądanie oferty tylko do pozycji adresowanych dla dzieci, to wybieramy podkategorię Do nauczania dzieci i od razu otrzymujemy wynik wyszukiwania zawężony tylko do książek dla dzieci, to wygoda i oszczędność Państwa czasu.
Każda podkategoria posiada w nagłówku swój odpowiednik nazwy w języku angielskim – to kolejne ułatwienie dla szerokiej rzeszy użytkowników angielskojęzycznych.

Pod tabelą z podkategoriami, tak jak do tej pory wyświetlają się wszystkie książki, które zakwalifikowane zostały do działu Polski dla obcokrajowców.

Wyświetlanie listy pozycji podzielone zostało na podstrony, na jednej podstronie prezentujemy opisy skrócone, nazwy oraz ceny i okładki 10 książek.Dodatkowo dział Polski dla obcokrajowców wzbogacony został o nową sekcję Ostatnio dodane, dzięki temu od razu mogą Państwo zorientować jakie nowe produkty zostały dodane do działu w ostatnim czasie.Szybki dostęp do oferty Polish for foreigners ze Strony Głównej:


Przypominamy, że szybki dostęp do każdego działu księgarni dostępny jest z poziomu Strony Głównej: Mapa Strony.Dużym ułatwieniem dla kupujących z zagranicy (bez polskiej klawiatury) jest również nasza wyszukiwarka, która zaopatrzona została w intuicyjny system korekcji błędów dotyczący polskich znaków diaktrycznych.

Wystarczy skorzystać z paska polskich znaków znajdującego się pod formularzem wyszukiwarki. Można również wpisywać wyrazy zawierające znaki łacińskie zamiast polskich, np. "wskaźniki biegłości językowej" można wpisać "wskazniki bieglosci jezykowej".Staraliśmy się przypisać produkty do wybranej podkategorii opierając się na naszym długoletnim doświadczeniu oraz na udostępnionych przez wydawców materiałach i wytycznych, jak również opierając się Waszych sugestiach. Niemniej jednak czekamy na wszelkie uwagi bo chcemy, aby To Państwo współtworzyli razem z nami księgarnię.Oblicz ile zapłacisz za wysyłkę. Skorzystaj z naszego kalkulatora przesyłek zagranicznych. Książki wysyłamy na cały Świat!Dodatkowe informacje dla osób dokonujących zakupu z zagranicy lub zamawiających za granicęZobacz poradnik - "Jak działa kalkulator kosztów wysyłki za granicę?" Wersja interaktywna

Poradnik kalkulator kosztów wysyłki za granicęWersja po polsku Guide for international customersEnglish version


Zapraszamy do składania zamówień.Article Statistics:
Wyświetlono:2920
Current Reviews: 1Polish for foreigners - zmiany Reviews
No. Author Rating Read Date Added
01. Anita Liwczenko 5 of 5 Stars! 2440 05/07/2013
Write Review
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently are 11 guests and 
3 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Thursday 26 November, 2020  
Copyright © 2007-2020 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 0,4006 s