Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Kurs języka rosyjskiego dla osób dorosłych z płytą CD. Część 1. Od A do Ja (poziom A1)

Author:


EAN: 9788362060696


Price:
59.90 złWe send in: 24 hours
Kurs języka rosyjskiego dla osób dorosłych z płytą CD. Część 1. Od A do Ja (poziom A1)

ISBN: 978-83-62060-69-6


Publisher: ROSJANKA


Year: 2016


Pages: 148


Binding: miękka (PB)


Size: 21 x 30


Edition: 2 poprawione


Level: A1


Publication language: rosyjski


Share: Share on Facebook  

Kompleksowy kurs do nauki języka rosyjskiego dla osób rozpoczynających (lub powtarzających) naukę od postaw.

Kurs składa się z podręcznika oraz płyty CD.

Jedyny tego typu podręcznik w Polsce!

Jeśli chcesz nauczyć się współczesnego, żywego języka rosyjskiego i szukasz podręcznika, który łączy przydatną wiedzę, najnowszą metodykę oraz wygodę użytkowania - to świetnie trafiłeś (-aś)!

От а до я to podręcznik, zeszyt ćwiczeń i notatnik w jednym stworzony po to, aby ułatwić Ci naukę oraz sprawić, że będzie ona przyjemnością!

Jeśli jesteś lektorem języka rosyjskiego - reklama jest zbędna.

Po prostu na taki podręcznik czekałeś (-aś) od lat!

Przejrzysty układ materiału, ciekawe kreatywne ćwiczenia, lekcje powtórkowe po każdym rozdziale, rozdział utrwalający materiał z całego kursu, materiały dodatkowe dla lektora - to jest TO!

Serdecznie zapraszamy Cię do Strefy Lektora, gdzie dowiesz się między innymi o atrakcyjnej ofercie szkoleń metodycznych specjalnie dla lektorów języka rosyjskiego!


DLA KOGO?

Podręcznik "От а до я" dedykowany jest studentom i osobom aktywnym zawodowo, które znajomość języka rosyjskiego chcą wykorzystywać w sytuacjach codziennych kontaktów prywatnych i zawodowych.

FORMA PODRĘCZNIKA

Podręcznik został opracowany w taki sposób, by można było nauczyć się języka rosyjskiego szybko i skutecznie, ale też wygodnie i komfortowo - stąd pomysł na połączenie podręcznika, zeszytu ćwiczeń i notatnika. Nie musisz nosić ze sobą sterty materiałów - wystarczy jedna lekka książka, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz!

TREŚĆ PODRĘCZNIKA

Podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu.

Każdy rozdział zawiera krótkie teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego.

Większość ćwiczeń opracowano tak, by można je wykorzystać do aktywnej nauki (gry, konkursy, dyskusje, rozmowy w parach, praca w grupach).

Dzięki lekcjom powtórkowym oraz bankom słownictwa opanowujesz język szybko i skutecznie. Sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniem jest wprowadzenie rozdziału powtórzeniowego z całego kursu.

Dzięki temu nie tylko utrwalasz materiał z całego roku nauki, ale też przekonujesz się, jak wiele umiesz i pamiętasz.

NAGRANIA

Płytę CD z nagraniami lektorów otrzymasz gratis razem z książką.

Na końcu podręcznika umieszczono Audiokurs czyli zapis wszystkich nagrań znajdujących się w podręczniku.

Możesz doskonalić umiejętność płynnego czytania, słuchając nagrań i jednocześnie śledząc tekst.

Po każdym rozdziale znajdują się banki słownictwa - słowniczki najważniejszych słów w danym rozdziale.

GRAMATYKA

Na końcu podręcznika znajduje się w przystępny sposób opracowany Niezbędnik gramatyczny, zawierający podstawowe informacje na temat gramatyki języka rosyjskiego. Nie musisz szukać wyjaśnień gramatycznych w repetytoriach czy słownikach.

Podręcznik oferuje Ci wszystko, co potrzeba, by opanować język rosyjski w stopniu umożliwiającym komunikację.


Anna Ewa Wrzesińska

Absolwentka Instytutu Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego, stypendystka Instytutu im. Puszkina w Moskwie, egzaminatorka międzynarodowych certyfikatów językowych telc oraz założycielka Centrum Języka Rosyjskiego "Rosjanka" w Łodzi.

Jako lektorka i trenerka pracuję od 2006 roku. Już na początku mojej pracy zauważyłam brak dobrego podręcznika dla osób dorosłych uczących się od podstaw. Większość podręczników dostępnych na rynku skierowana jest do gimnazjalistów lub uczniów szkół średnich.

Dlatego postanowiłam stworzyć takie materiały do nauki, które będą odpowiadały potrzebom osób dorosłych rozpoczynających naukę języka rosyjskiego. Marzył mi się (a moim uczniom przede wszystkim) czytelny podręcznik zawierający słownictwo i zwroty naprawdę przydatne w życiu codziennym człowieka aktywnego zawodowo i towarzysko.

Praca nad tymi materiałami trwała prawie 5 lat. Przez ten czas z podręcznika skorzystało ponad 200 osób i na jego podstawie przeprowadziłam ponad 1000 godzin zajęć. Pozwoliło mi to udoskonalić i zoptymalizować treść i formę podręcznika tak, by korzystanie z niego było nie tylko efektywne, ale i po prostu przyjemne.

Cenię sobie prostotę i wygodę, dlatego książka łączy w sobie funkcje zarówno podręcznika, jak i zeszytu ćwiczeń oraz notatnika, a układ treści i grafika są przejrzyste. Wiele pomysłów podsunęli mi sami kursanci (np. miejsce na notatki czy banki słownictwa), co świadczy o tym, że tego typu udogodnienia są ważną częścią procesu uczenia się.

Zapraszam serdecznie do zakupów i życzę zadowolenia z korzystania z podręcznika.


OPINIA METODYCZNA

dr Wojciech Sosnowski

"Praca z podręcznikiem "От a до я" jest nie tylko dużą dawką leksyki i gramatyki rosyjskiej, ale również doskonałą zabawą i możliwością poznawania samego siebie."

W dobie ogólnoświatowej tendencji tworzenia podręczników adresowanych do danej narodowości niniejszy podręcznik wypełnia lukę na polskim rynku wydawniczym materiałów do nauki języka rosyjskiego dla dorosłych słuchaczy pragnących szybko wzbogacić zasób leksykalny, opanować gramatykę w sposób świadomy i nauczyć się komunikować po rosyjsku.

Podręcznik "От a до я" zawiera zadania likwidujące typowe dla polskich słuchaczy błędy leksykalno-gramatyczne. Stopniowo wprowadzany materiał gramatyczny skorelowany jest z zagadnieniami leksykalnymi przyporządkowanymi do konkretnego bloku tematycznego i potrzebami komunikacyjnymi. Różnorodność typów i sekwencji zadań zaproponowanych przez autorkę daje duże możliwości modyfikacji przeprowadzenia zajęć każdemu prowadzącemu a uczącemu się większą możliwość przyswojenia materiału.

Ukończenie tego kursu daje solidne podstawy systemu gramatycznego języka rosyjskiego, umożliwiające dalszą naukę języka zarówno pod okiem prowadzącego jak i samodzielnie, a także doskonale przygotowuje ucznia do samodzielnego czytania tekstów o kulturze i cywilizacji Rosji oraz korzystania z zasobów rosyjskojęzycznego Internetu.


Reviews
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently are 21 guests and 
4 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Thursday 17 October, 2019  
Copyright © 2007-2019 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 1,4845 s