Ksiegarnia Poltax.waw.pl - Top


The Language Bookstore Poltax.waw.pl   We are sending the books all over the world!Happy hour!
There are no books in happy hour!

Keep an eye on us frequently and hunt your HAPPY HOUR!
Our partners

Okazje.info.plNokaut.pl

Opineo.plPorównywarka Alejka.pl


Przesyłki dostarczają:

Poczta Polska

Firma Kurierska GLS

Paczkomaty 24/7Paczka w ruchu


Płatności online obsługuje:

Dotpay.pl


Nasze transakcje są bezpieczne:

Bezpieczne połączenie SSL 128

Czytaj więcej >>


Kurs języka rosyjskiego dla osób dorosłych z nagraniami MP3. Część 2. Od A do Ja (poziom A2-B1)

Author:


EAN: 9788362060306


Price: 65.00 zł
61.99 złWe send in: 24 hours
Kurs języka rosyjskiego dla osób dorosłych z nagraniami MP3. Część 2. Od A do Ja (poziom A2-B1)

ISBN: 978-83-64220-30-6


Publisher: ROSJANKA


Year: 2019


Pages: 128


Binding: miękka (PB)


Size: 21 x 30


Edition: 2


Series: OD A DO JA


Level: A2-B1


Publication language: rosyjski


Share: Share on Facebook  

Druga część podręcznika "От А до Я" przeznaczona jest dla osób dorosłych posługujących się językiem rosyjskim na poziomie słabo zaawansowanym (po 100-120 godzinach regularnej nauki).

Treść podręcznika

Przy doborze słownictwa oraz materiału gramatycznego uwzględniona została specyfika uczenia się języka rosyjskiego przez Polaków, dzięki czemu po ukończeniu kursu uczniowie opanowują język rosyjski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w większości sytuacji komunikacyjnych, potrafią tworzyć proste, spójne wypowiedzi na tematy, które są im znane lub które ich interesują oraz opisywać swoje doświadczenia, marzenia oraz plany. Głównym założeniem tej części książki było to, aby poruszała ona zagadnienia, które będą ciekawe dla dorosłego odbiorcy, pozwalała mu poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się wiele o sobie samym, a także przełamać bariery w posługiwaniu się językiem obcym. Stąd wiele ćwiczeń wymagających określenia swojego stanowiska w danej sprawie i uzasadniania wyborów, a także zadań do wykonywania w parach i w grupach.

Forma podręcznika

Podręcznik został opracowany w taki sposób, by można było nauczyć się języka rosyjskiego szybko i skutecznie, ale też wygodnie i komfortowo - stąd pomysł na połączenie podręcznika, zeszytu ćwiczeń i notatnika. Nie musisz nosić ze sobą sterty materiałów - wystarczy jedna lekka książka, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz!

Treść podręcznika

Kurs składa się z:
- Podręcznika zawierającego 8 rozdziałów - w tym 7 rozdziałów tematycznych oraz 1 rozdziału powtórzeniowego z całego kursu
- Audiokursu z zapisem wszystkich nagranych tekstów
- Niezbędnika gramatycznego z tablicami i objaśnieniami gramatyki
- plików MP3 z nagraniami do pobrania
- Materiałów dodatkowych dla lektorów w formie E-booka
- Materiałów dodatkowych dla uczniów (klucza do ćwiczeń oraz nagrań banków słownictwa do pobrania na stronie wydawcy)

Nagrania

Pliki MP3 z nagraniami lektorów otrzymasz gratis razem z książką (do pobrania ze strony). Na końcu podręcznika umieszczono Audiokurs czyli zapis wszystkich nagrań znajdujących się w podręczniku. Możesz doskonalić umiejętność płynnego czytania, słuchając nagrań i jednocześnie śledząc tekst. Po każdym rozdziale znajdują się banki słownictwa - słowniczki najważniejszych słów w danym rozdziale. Nagrania banków słownictwa (z tłumaczeniem na język polski) możesz pobrać bezpłatnie na stronie wydawcy.

Gramatyka

Na końcu podręcznika znajduje się w przystępny sposób opracowany Niezbędnik gramatyczny zawierający podstawowe informacje na temat gramatyki języka rosyjskiego. Nie musisz szukać wyjaśnień gramatycznych w repetytoriach czy słownikach. Podręcznik oferuje Ci wszystko, co potrzeba, by opanować język rosyjski w stopniu umożliwiającym poprawną komunikację.

Anna Ewa Wrzesińska - absolwentka Instytutu Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego, stypendystka Instytutu im. Puszkina w Moskwie, egzaminatorka międzynarodowych certyfikatów językowych telc oraz założycielka Centrum Języka Rosyjskiego "Rosjanka" w Łodzi. Ukończyła Akademię Zarządzania dla właścicieli szkół językowych i metodyków (PTI) oraz Akademię Metodyka PASE. Doświadczenie trenerskie szlifowała prowadząc liczne wykłady, szkolenia metodyczne (min. dla ORE, PASE) oraz wewnętrzne warsztaty dla lektorów w ramach działalności "Rosjanki". Certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet. Tłumaczka. Podróżniczka po osadach rodowych w Rosji i na Białorusi.

Jako lektorka i trenerka pracuję od 2006 roku. Już na początku mojej pracy zauważyłam brak dobrych podręczników dla osób dorosłych uczących się od podstaw. Większość książek dostępnych na rynku skierowana jest do gimnazjalistów lub uczniów szkół średnich.

Dlatego postanowiłam stworzyć takie materiały do nauki, które będą odpowiadały potrzebom osób dorosłych rozpoczynających naukę języka rosyjskiego. Marzyła mi się (a moim uczniom przede wszystkim) seria podręczników, zawierających słownictwo i zwroty naprawdę przydatne w życiu codziennym człowieka aktywnego zawodowo oraz towarzysko i uwzględniająca potrzeby i specyfikę uczenia się rosyjskiego przez Polaków.

Praca nad tymi materiałami trwała ponad 6 lat. Przez ten czas z podręczników skorzystało ponad 250 osób i na jego podstawie przeprowadziłam ponad 1200 godzin zajęć. Pozwoliło mi to udoskonalić i zoptymalizować treść i formę podręczników tak, by korzystanie z nich było nie tylko efektywne, ale i po prostu przyjemne.

Cenię sobie prostotę i wygodę, dlatego książki łączą w sobie funkcje zarówno podręczników, jak i zeszytów ćwiczeń oraz notatników, a układ treści i grafika są przejrzyste i czytelne. Wiele pomysłów podsunęli mi sami kursanci (np. miejsce na notatki czy banki słownictwa), co świadczy o tym, że tego typu udogodnienia są ważną częścią procesu uczenia się.

Głównym założeniem książek było to, aby poruszały one zagadnienia, które będą ciekawe dla dorosłego odbiorcy, pozwoliły mu poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się wiele o sobie samym, a także przełamać bariery w posługiwaniu się językiem obcym. Stąd wiele ćwiczeń wymagających określenia swojego stanowiska w danej sprawie i uzasadniania wyborów, a także zadań do wykonywania w parach i w grupach.

Wiedza zawarta podręcznikach (a szczególnie w II części) jest wynikiem moich poszukiwań wspanialszego, pełnego życia. Moim marzeniem i celem jest, by ucząc (się) języka rosyjskiego z pomocą podręczników "От А до Я" dotrzeć do prawdziwej istoty samych siebie, a być może i odkryć w sobie coś nowego i zaskakującego.

Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów i zadowolenia z korzystania z podręczników.

Anna Wrzesińska


Reviews
Contact

Contact numbers:


tel./fax. +48 22 632 38 38
Mobile: + 48 665 705 444

(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)

Live chat with our customer service office
(Monday - Friday: 9.00 to 17.00)


Consultants on duty

Nr GG: 42470092 talkikona gg
Nr GG: 7738446 talkikona gg
Who is online
There currently are 20 guests and 
5 members online.
Find us on
Facebook
Prizes and awards
Księgarnia Poltax.waw.pl trzeci raz z rzędu w rankingu TOP 10 najlepszych księgarń internetowych w Polsce!


Podobnie jak w ubiegłym roku Księgarnia Poltax.waw.pl kolejny raz znalazła się w pierwszej dziesiątce sklepów najlepiej ocenianych w dziale książki! więcej

Miło nam poinformować,
że Księgarnia Poltax.waw.pl uzyskała certyfikat "Super Sprzedawcy"


Certyfikat "Super Sprzedawcy" przyznawany jest przez portal aukcyjny Allegro.pl.
więcej

  Thursday 01 October, 2020  
Copyright © 2007-2020 Poltax
Design by: Direktorek03
Modified, Powered and Scripted by Webmaster
czas generowania strony: 0,4463 s